Jump to content
  • Announcements

• zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).
Sign in to follow this  
Aesthetics

Steam nie udało się połączyć z siecią - OBEJŚCIE

12 posts in this topic

Recommended Posts

Witam !

Jeśli ktoś ma jeszcze problem z połączeniem do Steama to znalazłem obejście.

Należy wejść w tryb offline następnie Steam -> Ustawienia -> Pobieranie -> Region pobierania -> Zmieniamy, ja ustawiłem na Germany - Berlin. 

Następnie restart PC i powinno zadziałać :)

Źródło

http://downdetector.pl/status/steam

6 minut temu, Ogen Dogen napisał:

To jest bardziej wiarygodne - https://steamstat.us/

Tobie może działa bez problemu, mi i wielu innym nie działa, na tej stronie co podałem ludzie o tym piszą i nie obchodzi mnie czy wiarygodna czy nie, szukałem rozwiązania i jakoś zadziałało to było najważniejsze :3

33 minut temu, Ogen Dogen napisał:

To jest bardziej wiarygodne - https://steamstat.us/

Co to ma wspólnego z obejściem "błędu" Valve? Chyba nie miałeś tego problemu, dlatego nie wiesz o co chodzi.

Dobre rozwiązanie. Tyle, że już wszystko wróciło do normy :rolleyes:

Edited by TBk

U każdego może być różnie, ja reinstalowałem steama (wielki błąd...) i pomogła do następnego restartu laptopa, próbowałem w rejestrze kombinować, zabijałem proces, patrzałem czy firewall nie blokuje. Mi pomógł ten sposób, może komuś też pomoże nie wiem, sposób bardziej rozbudowany niż "zamknij proces" lub "uruchamiaj do bólu" :D mi to zadziałało za 1 razem ;3

Ok. Wyłączyłem Steam. Okazało się, że problem nadal występuje a twój sposób nie pomaga :P Natomiast po 122562346245 próbie odpalenia Steam o dziwo działa!

@Kala No to gdzie lajk XD

Edited by TBk

1 godzinę temu, TBk napisał:

Ok. Wyłączyłem Steam. Okazało się, że problem nadal występuje a twój sposób nie pomaga :P Natomiast po 122562346245 próbie odpalenia Steam o dziwo działa!

@Kala No to gdzie lajk XD

Poczytaj źródło, niektórym też za pierwszym razem nie działało, pokombinuj z regionami może Ci zadziałają inne Niemcy, pokombinuj mi już za 1 razem wchodzi ;p 

Nie warto zmieniać regionu... Wystarczy parę razy RR Steam zrobić. Po co się bawić. Z tego powodu już nie zmieniam regionu nawet jak wspomniałeś wyżej, bo szkoda czasu.

@Kala żartowałem :D Potem będzie, że lecę na lajki hahaha

Edited by TBk

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice