Skocz do zawartości

    Zamknięty #29 << NotarPL >>


    cajmert
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 14
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    << WYWIAD NotarPL >> Redaktor: @cajmert Udzielający wywiadu: @NotarPL       Cześć Notar! Osobiście Cię znam, ale nasi gracze jeszcze nie. Jesteś póki co

    Oj stary za takie komendy to pompowanie by było   Ja na Tg teraz siedzę i czekam na flaszkę bo musisz się jakoś odbić za ro   Napisane jest "kompanka do picia" nie do chlania w

    << WYWIAD NotarPL >>

    b2.png

    Redaktor: @cajmert

    Udzielający wywiadu: @NotarPL

     

     

     

    Cześć Notar! Osobiście Cię znam, ale nasi gracze jeszcze nie. Jesteś póki co świeżakiem na naszej sieci! Przedstaw się nam!

     

    Cześć! Nazywam się Dawid. Jestem u Was na sieci tak naprawdę od IEM'a, na ktorym pojawilem sie w Katowicach i poznalem wiekszosc ekipy. Mam 20 lat, mieszkam w Kaletach więc jak dobrze wiecie to znam się z cajmertem.

     

     No tak, potwierdzam. Powiedz mi coś na temat swoich zainteresowań.

     

    Jak dobrze wiesz, to uczęszczałem do Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym. Jak można się domyślić, moimi zainteresowaniami są militaria. Po za tym lubię spędzać czas ze znajomymi, a w wolnym czasie grywać w csgo na naszej arenie.

     

    No to nieźle, a mógłbyś coś więcej opowiedzieć na temat swoich zainteresowań? Chodzi mi dokładnie o militaria.

     

    Od najmłodszych lat interesowałem się pojazdami wojskowymi, co w parze idzie również same umundurowanie i służba w wojsku. Starałem się to rozwijać w możliwie jak najlepszy sposób. Zaczynając od samych gier kończąc na książkach, kursach, ćwiczeniach z samoobrony i szkole.

     

     No to nieźle. A powiedz mi wiązałeś kiedyś lub tez może wiążesz przyszłość z wojskiem? 

     

    Długi czas zastanawiałem się nad tym, aby po skończonej szkole pójść do wojska albo tez rozwijać swoje umiejętności w wojskowej akademii technicznej w Warszawie. Aktualnie jednak plany się zmieniły, oczywiście w razie sytuacji ekstremalnych (wojna) jestem w stanie rzucić wszystkim i iść bronic naszej ojczyzny, w tym momencie planuje wyjechać do Holandii na jakiś okres, ponieważ otrzymałem bardzo korzystną ofertę pracy.

     

    Cenie i szanuje za to, ze jesteś w stanie rzucić wszystko i bronic naszej ojczyzny. Wiele osób mówi podobnie ale przez ten okres jaki się znamy, jestem w 100% pewny ze nie rzucasz slow na wiatr. A powiedz mi, jakie masz plany na życie?

     

    Skończyć jako największy alkus z Tobą <żart>. Tak całkiem szczerze to myślę, ze wyjazd do Holandii będzie najlepszy dla mnie. Będę w stanie zarobić sporo hajsu, aby mieć lepszy start w życiu. Jeśli się jednak nie uda to będę miał możliwość znalezienia innej pracy, np. w wojsku, ponieważ posiadam certyfikat wojskowy, który umożliwia mi pójście do wojska jako zawodowy żołnierz.

     

    A co to za certyfikaty?

     

    Certyfikat ukończenia szkolenia wojskowego w Tarnowskich Górach w punkcie chemicznym.

     

    Jestem pod wrażeniem, zapewne czytelnicy rowniez. Przejdzmy do strefy bardziej prywatnej. Czy masz juz swoja druga polowke?

     

    Parę miesięcy wstecz wydawało mi się, ze posiadam swoja miłość jednak w późniejszym czasie okazało się, ze jednak do siebie nie pasujemy. Często kłóciliśmy się, ogólnie nie dogadywaliśmy się. Powód zerwania dość smieszny - nie przyjechałem do niej bo prawko zdawałem wtedy no i cóż, tak wyszłlo...

     

    No to dość smutne, a zarazem żałosne. Współczuję, ale i tak wypiliśmy wtedy za twoja wolność;d 

     

    ta xDDD

     

    A powiedz mi jedno, jakie jest twoje największe marzenie?

     

    Moim największym marzeniem jest to, aby znaleźć dobrze płatną prace, założyć rodzinę i oczywiście dalej się przyjaźnić z Tobą cajmuś ;*

     

    O jak mi milo. Aż musiałem łyknąć piwko z wrażenia ;d

     

    Oj tam, oj tam :D wpadnij to sie razem napijemy :D

     

    Nie kuś xdd Przejdźmy teraz do spraw sieciowych - Jak ogólnie trafiłeś na sieć?

     

    Trafiłem na siec przez twoje głupie pierdolenie, ciągle mówiłeś ze brakuje ludzi, brakuje hajsu.. ludka jednego dostałeś, ale o hajsie zapomnij :D

     

    No w bardzo dobrym świetle mnie przedstawiasz, dzięki... XD A powiedz mi, bo byłes na IEM jak wcześniej wspominałeś. Mógłbys jakoś to skomentować? Jak ci się podobało? Jak oceniasz ludzi? Proszę o szerszy komentarz.

     

    Generalnie atmosfera była super, ale powiem szczerze jak jechaliśmy to się mega stresowałem. Balem się, ze nie przypasuje do ekipy, ale ty ciągle powtarzałeś, że nie mam co się stresować i normalnie być normalnym. Miałeś rację. Jeśli chodzi o ludzi to byli mega mili w stosunku co do mojej osoby, sporo rozmawiałem z innymi - ogólnie cieple przywitanie. Jestem ucieszony, ze trafiłem na Wasza siec. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich poznanych i tych, co nie poznałem. Świetnie się bawiłem i myślę, że kolejne spotkanie będzie jeszcze lepsze i w podobnym gronie. Zapraszam wszystkich tych, którzy jeszcze nie byli na zadnym spotkaniu bo serio.. tracicie dużo, bardzo dużo. Ekipa na 102!

     

    Milo mi to słyszeć. Cieszę się, że zgrałeś się z ludźmi i wpadasz na te spotkania. A powiedz mi, myślisz nad jakimś adminowaniem czy coś?

     

    Tak, chciałbym spróbować swoich sił.

     

    A na jakim serwerze?

     

    Oczywiście ze na serwerze csgo [Arena 1vs1]. Grywam tak od dość długiego czasu, podoba mi się ten serwer i chciałbym pomóc w rozwoju jak i pilnowania porządku na serwerze. 

     

    No to ja oczekuję tylko i wyłącznie twojego podania. Powodzenia.

     

    W najblizszym czasie sie spodziewaj.

     

    A co ci się podoba i nie podoba na sieci?

     

    Ogólnie podoba mi się cała siec, lecz jeśli chodzi o arene to nie podoba mi się pewna rzecz, a mianowicie niektóre zachowania adminów na tym serwerze. Głównie chodzi o bezsensowne banowanie (maybe dla żartów). To zniechęca nowych graczy.. Dlatego myśle, że jeśli mi się uda otrzymać uprawnienia na tym serwerze to postaram się wprowadzić spokojna i mila atmosferę.

     

    Wierzę w to. Wywiad dobiega konca. Zagramy w zabawe... nominuje trzy osoby, a ty wypowiesz sie na ich temat. Ok? 

     

    Ok. 

     

    @Ogen Dogen

     

    Zajebisty ziomek, świetnie zajmuje się siecią i widzę, ze mega mocno stara się rozwinąć ta sieć, wręcz do granic możliwości, jeśli chodzi o spotkania to spoko kompan do alkoholizowania się xd, a w dodatku ma fajna siostrę ;D

     

    @Sw33toLcIa 

     

    Bardzo fajna dziewczyna; mila i na swój sposób kulturalna; wydaje mi się ze na sieci, ze na sieci pracuje w miarę swoich możliwości tak, aby było jak najlepiej. Wydaje mi się, że w przyszłości CSK odegra bardzo dużą rolę no i oczywiście tak jak Ogen - świetna kompanka do picia :D  

     

    @Fatal1ty

     

    Jeszcze nie poznałem go dobrze, ale tak jak i reszta, którą wymieniłeś - jest ogarnięty ziomkiem na sieci, pomaga dużo, świetny grafik no i oczywiście kompan do picia, chociaż zawiódł mnie pod tym względem, ze nie przyjechał na Dni Kalet i tu ma u mnie minusa, ale flaszka postawi i usunę minusa ;D

     

    Dzięki za szczerość. Szybkie dwa pytania.

     

    1. Góry lub Morze? 

     

    Morze, ponieważ jest dużo fajnych dupeczek, które chodzą w bikini.

     

    2. Piwo lub wódka?

     

    Piwo, ponieważ lubię się delektować i spędzać czas najlepiej jak się da, po wódce mógłbym szybko zgonować :D  

     

    Nie no dzięki serdecznie za ten wywiad i za poświęcony czas i za to, ze masz jakieś perspektywy na życie prócz picia ;D

     

    Również dziękuję, ze chciałeś ze mną przeprowadzić wywiad. Mam nadzieję, że ekipa mnie lepiej pozna i na kolejnym spotkaniu widzę wszystkich.

     

     

    Poprzedni wywiad: http://cskatowice.com/topic/22775-28/

    Zgłoszenia do wywiadów: 

    << WYWIAD NotarPL >>

    b2.png

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!