Skocz do zawartości

    Zamknięty #28 << Michał z Tarnowa >>


    cajmert
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 18
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    << WYWIAD Michał z Tarnowa >> Redaktor: @cajmert Udzielający wywiadu: @Michał z Tarnowa     Cześć Michał! To już drugi wywiad z Tobą! Dziś postanowiłem wziąć

    Tego Ci nie zrobie :*

    No, no, no ^^  Ładnie, ładnie  Uwielbiam czytać wywiady na serwerowniach, nw czemu ale zawszę się przy nich "uśmiechnę/zaśmieje".  Oczywiście "+" z mojej strony 

    << WYWIAD Michał z Tarnowa >>

    b2.png

    Redaktor: @cajmert

    Udzielający wywiadu: @Michał z Tarnowa

     

     

    Cześć Michał! To już drugi wywiad z Tobą! Dziś postanowiłem wziąć Cię pod lupę! Dzięki wielkie, że zgłosiłeś się do wywiadu. Na samym początku przypomnijmy sobie kim jesteś :D opowiedz coś o Sobie.
     

    Cześć. To  ja dziękuje, że zgodziłeś się ze mną przeprowadzić ten  wywiad. Mam na imię Michał. W marcu skończyłem 17 lat. Chodzę do  liceum w Tarnowie, na profil językowy bo z tym wiąże  swoją przyszłość. Na sieci jestem już grubo ponad rok. Pilnuje porządku na serwerze Only DD2 w CSGO a niedawno dostałem " awans" i  zostałem adminem globalnym na wszystkie serwery GO.


    Gratuluję z całego serca awansu, spisuj się tam dobrze bo będzie kara :D
    Wracając do wywiadu - napisałeś, że uczysz się w klasie lingwistycznej, jak mniemam to rozszerzony język angielski. Czy mógłbyś szerzej nam przedstawić swoje plany na przyszłość?

     

    Więc tak. Teraz w liceum mam rozszerzony język angielski i włoski ( nie przepadam za niemieckim ) , a w gimnazjum przez 3 lata uczyłem się francuskiego. Mam zamiar zdać maturę międzynarodową i studiować coś w stylu kulturoznawstwa lub stosunków międzynarodowych. A później to kto  wie. Może jakaś praca w ambasadzie lub konsulacie :D.

     

    No powiem Ci, że ambitnie! A nie myślałeś może, aby zostać tłumaczem przysięgłym? W naszym kraju są poszukiwani dobrzy tłumacze właśnie z włoskiego czy też angielskiego.
     

    Jest to jakaś opcja. Wiem, że można dużo zarobić. Jedynym "ale" wg. mnie jest to, że  przydałoby się wyjechać co najmniej na kilka miesięcy  lub nawet lat, żeby tak  naprawdę w pełni zrozumieć język. Jest to  jednak jakiś pomysł i zobaczymy jak  się sprawy potoczą.
     

    Jeszcze jedno pytanie w tej sprawie. Czy posiadasz już jakieś certyfikaty? Mowa tutaj o CAE (C1) lub CPE (C2)? Jeśli nie to czy zamierzasz się o nie postarać i zdawać egzamin państwowy?
     

    W przyszłym roku zamierzam zacząc przygotowania do  CAE oraz DELF z francuskiego. Zawsze przyda się takie coś :D
     

    Oczywiście, że tak. Przejdźmy do dalszych pytań. Czym się pasjonujesz?

     

    Ciężkie pytanie. Bardzo lubię uprawiać sporty. Interesuje się również e-sportem jak chyba każdy z nas. Ostatnio też zająłem  się fotografią (amatorsko oczywiście).

     

    Czyli aktywny tryb życia prowadzisz. Jakie uprawiasz dyscypliny sportowe?

     

    Aktualnie pomagam w prowadzeniu grupy piłki ręcznej ( dzieciaki 4 i 5 klasa ). A dawniej sam trenowałem judo, piłkę ręczną i  pływanie.

     

    Jakieś sukcesy osiągnąłeś?

    W piłce ręcznej swego czasu  7  miejsce w Polsce. A z judo i pływania, mniejsze sukcesy na poziomie wojewódzkim i miejskim.

     

    No to niemały dorobek posiadasz. Wspomniałeś również coś na temat fotografii. Skąd takie zainteresowanie?
     

    Kiedyś na wycieczce, kolega miał swój aparat i  miał tam pełno różnych ustawień. Zacząłem się wtedy zastanawiać, jaka jest różnica między takim " zwyczajnym" robieniem zdjęć od bardziej profesjonalnego. I tak się wszystko zaczęło. Pierwsza lustrzanka i  pierwsze zdjęcia.
     

    Zawsze mnie fascynowała fotografia, ale jakoś nie potrafiłem się na tyle zmobilizować, aby zakupić jakikolwiek aparat i wybrać się na wycieczkę i porobić zdjęcia. Powróćmy jednak do dalszej części wywiadu - Kiedy planujesz wybrać się na spotkanie sieciowe i poznać sporą część dobrych ziomków? :D

    Jako, że jeszcze jestem trochę zależny od rodziców, to  najchętniej pojechałbym jak skończę 18 :D Da mi to  również kilka innych możliwości :>.

     

    Trzymam Cię za słowo! A powiedz teraz czytelnikom, jak sprawy miłosne u Ciebie? Masz dziewczynę? A może chłopaka? :D

     

    Dziewczyny nie mam. Jest oczywiście kilka niewiast, które są bliższe mojemu sercu, jednak na razie nie mam na to czasu. Za dużo nauki i obowiązków. Chłopakom mówię NIE, jednak  nie zmienia to  faktu, że jestem  osobą bardzo tolerancyjną.
     

    Dobrze, cieszy mnie to ogromnie, że posiadamy na sieci tolerancyjnych ludzi! A rodzeństwo? Masz?

     

    Mam młodszą siostrę i  starszego brata. Siostra w 2 gimnazjum a brat kończy 3 rok studiów we Wrocławiu.

     

    A wracając do spraw miłosnych... Twój ideał dziewczyny jak wygląda?
     

    Ciężko stwierdzić jak wygląda ideał dziewczyny. Jednak moim zdaniem, dziewczyna powinna być  : inteligentna, śmieszna i  niższa ode mnie.
     

    Wierzę w to, że znajdzie się taka, która będzie idealna! Przejdźmy teraz do kolejnych pytań. Przypomnij, jak trafiłeś na CSKatowice? Jak wyglądały początki? Co się zmieniło od pierwszej gry u Nas?

    Było to  gdzieś w lutym 2016. Grałem wtedy jeszcze na 30 fpsach. Na serwer natrafiłem szukając jakiś serwerów ze skinami i  tak szczerze to  był  jeden z powodów. Z czasem jednak założyłem konto  na forum i  zacząłem grac więcej. Po  miesiącu odezwałeś się Ty i tak zostałem adminem. Wydaje mi się, że więcej ludzi zaczęło odwiedzać serwer, a co najważniejsze to zmieniła się prawie cała administracja. Jestem chyba adminem z najdłuższym stażem na Only DD2.

    No tak, jesteś adminem z najdłuższym stażem jeśli chodzi o serwery CSGO. A powiedz mi, jak wygląda współpraca między adminami i opiekunami na serwerze? Pisz śmiało to ich zaraz ustawię :P.

     

    Według mnie czasami admini postępują zbyt pochopnie, jednak ogólnie raczej  się dogadujemy. A jeśli chodzi o opiekunów to wydaje mi się, że niektórzy są zbyt rzadko na serwerach.

     

    Dobrze wiedzieć, postaramy się, aby było jeszcze lepiej. A powiedz mi... w przyszłości chciałbyś aspirować na jakieś wyższe rangi? Jeśli tak to czemu? Jeśli nie to też napisz czemu?
     

    Jak znajdę więcej czasu, to będę się starał o bycie Bl'em a na opiekuna się niestety nie nadaje.

    Nie mów, że się nie nadajesz póki nie spróbujesz :). Przechodzimy powoli do końca, zagramy w małą gierkę? Podawać będę Ci nicki osób, a ty wypowiedz się w miarę możliwości co na ich temat. Dobrze?

     

    Mogę spróbować :D.

     

    @Ogen Dogen

     

    Mało znam, jednak zawsze jak miałem jakąś sprawę to  był pomocny.

     

    @zaksiu

     

    Podziwiam za to, że  zna się na tych  wszystkich pluginach itp. i że sam jeden ogarnia tak  dużo serwerów. Poza tym też zawsze służy pomocą.

     

    @cajmert
     

    Bardzo pomocny. Można z Tobą popisać na luzie. Po fb i forum wiem, że troszkę imprezowicz :D Gdyby nie Ty to nie wiem czy bym siedział o tej 23 i  pisał z Tobą ten wywiad :D

     

    Jaki znów tam imprezowicz hahah :P

    Przejdźmy teraz do szybkich pytań! 

     

    1. Najlepsze miejsce, aby spędzić tam wakacje.
     

    Chorwacja. Byłem 3 razy i  zawsze z chęcią będę wracał.
     

    2. Lato czy zima?

     

    Lato. Nie lubię śniegu i deszczu.

     

    3. Największe twoje uzależnienie?

    Komputer i jedzenie.

     

    Wywiad już dobiega końca, ale już serio :D Czy chciałbyś coś przekazać czytelnikom jeszcze? Może jakąś tajemnicę?


    Chciałbym jedynie napisać, że zdaję sobie sprawę iż większość osób mnie nie zna bo mało gram w 1.6. Nie wszyscy może wiedzą ale kiedyś nałogowo grałem w pb w 1.6 i  miałem w nim  ponad 3 k godzin.

     

    Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas i za udzielenie odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrówka.


    Nie ma problemu. Zrobiłem to z przyjemnością. Mam nadzieje, że czytelnicy docenią Twój wysiłek i  będzie im się dobrze wszystko czytało :).
     

     

    Poprzedni wywiad: http://cskatowice.com/topic/22625-27/

    Zgłoszenia do wywiadów: http://cskatowice.com/topic/15155-zgłoszenia-do-wywiadów/

     

    b2.png

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!