Jump to content
  • Announcements

• zaksiu

NOWE IP SERWERÓW CS:GO   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015 NOWE IP ONLY PISTOLS PRO: 145.239.237.164:27015 NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • zaksiu

NOWE IP RETAKE PRO i Normal!   18.01.2018

Z dniem 19.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwery na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP Retake PRO: 145.239.16.118:27015 lub retake.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło). Nowe IP Retake Normal: 145.239.236.203:27015 lub retake2.cskatowice.com (domenowe się nie zmieniło).

29 posts in this topic

Recommended Posts

Hej misie, ostatnio sobie pomyślałem, że można założyć u nas temacik związany z cytatami.

Mały Regulamin:

1. Każdy ma prawo napisać posta

1.1  Post może zawierać tylko i wyłącznie CYTAT

1.2  Zabrania się komentowania jakichkolwiek cytatów. Jeśli jakiś cytat się komuś podoba to proszę dawać (y)

2. Prosiłbym abyście do cytatów możliwie dodawali autorów 

• + rep 2

Cytat na dziś z mojej strony:

"Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew włas­ne­mu." ~Vincent van Gogh

• + rep 1

"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to, kim się nie jest."   ~  Kurt Cobain

• + rep 1

Kilka moich ulubionych, którymi staram się kierować w życiu :)

Naprzód spojrzyj, z kim jesz i pijesz, a dopiero potem, co jesz i pijesz ~ Epikur

Zrozumieć to znaczy zadawać wiele pytań ~ Fiodor Dostojewski

Skrucha wypływa z poznania prawdy ~ Thomas Stearns Elliot

Nic się nie dzieje przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność. ~ Platon

Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy. ~ Margaret Thatcher

Volenti non fit iniuria ("Chcącemu nie dzieje się krzywda" / " Zrobiłeś z własnej woli, to nie dzieje ci się krzywda ") ~ Ulpian Domicjusz

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia. ~ Erich Maria Remarque

• Lubie to 1
  • + rep 1

"Koko dżambo i do przodu"  Bolec - Chłopaki Nie Płaczą :D

Edited by HeLoN
  • + rep 1

` Nie jestem ideałem , nie próbuję nim być.

Ale nikt nie będzie mi mówiła jak i gdzie mam iść. 

- Kali 

• + rep 1

Cytat na dziś:

"Oczy są ślepe, należy szukać sercem." ~Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę

"Nigdy nie daj sobie wmówić,że jesteś gorszy/a" - Forrest Gump

"Nigdy nie wiesz jak silny jesteś,dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz." - Bob Marley

"Nie chodzi o to jak mocno bijesz ale o to,jak dużo ciosów jesteś w stanie znieść i nadal brnąć do przodu.Tak się wygrywa. - Rocky Balboa

• + rep 1

Dzisiaj robiłem projekt dla siostrzeńca o Kościuszko, więc...

"Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi."  ~ Tadeusz Kościuszko

• + rep 2

A teraz powiem Ci jedną rzecz: ludzie sami nie zmieniają się nigdy. Ludzi zmienia życie.

Jeżeli produkt jest darmowy, to ty jesteś produktem ~ Julian Assange

• + rep 1

"Kto nie wie, dokąd zmierza, nigdy nigdzie nie dojdzie."  - Carlos Luiz Zafon 

Edited by Michał z Tarnowa
  • + rep 1

Nieodpowiedni czas? Bzdura. Każdy czas jest odpowiedni, aby coś zmienić. Nieodpowiednie mogą być tylko decyzje.

• + rep 2

"Lepiej spłonąć niż się wypalić." ~ Neil Young

• + rep 1

"Jeśli masz marzenia,musisz je chronić.Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić,więc mówią,że Ty też nie możesz.Jeśli czegoś chcesz,to zdobądź to.Kropka." - Will Smith

"Pokaże wam,jak wielki jestem." - Muhammad Ali

"Ojcem zostać łatwo, znacznie trudniej nim być..." ~Ernst Bunsch XDDD

• + rep 1

" Jeżeli słowa są srebrem 

To milczenie jest złotem ... 

A foch to foch " 

xD 

Widziałem na Obrazie w galerii w Rzeszowie i jakoś zapadło w głowie xD 

• + rep 1

"Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych."

"Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją."

"Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata."

~ Uchiha Itachi

Edited by TBk

"Kiedy twój umysł nie zdaje sobie sprawy, że możesz przegrać a jeśli nie pozwala Ci przegrać po prostu nie przegrywasz. To naprawdę jest tak proste. Jest takie powiedzenie, że to co wizualizujesz staje się twoją rzeczywistością. Tym, co spotyka Cię każdego dnia. Zgadzam się z tym w 100%. Kiedy wbijesz sobie do głowy, że nie możesz przegrać, wygrywasz. Ale wreszcie przychodzi moment, w którym przegrywasz i ta magia znika. Nie da się wygrywać za każdym razem. Nikt tego nie potrafi. Nikt."

~ Carlos "Ocelote" Rodriguez (Gamers2)

Edited by TBk

"Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem" ~ Grzegorz Braun

"Nie ma wyborów. Nic po za prostą linią. Iluzja pojawia się, kiedy pytasz "dlaczego ja ?" i "co gdyby ?". Kiedy patrzysz wstecz i widzisz odgałęzienia, jak przycięte drzewko bonsai, lub rozwidlone światło. Gdybyś zrobił coś inaczej, nie byłbyś sobą, to byłby ktoś zupełnie inny patrzący wstecz, zadający inny zestaw pytań." ~ Max Payne (własne tłumaczenie)

• + rep 1