Jump to content
  • Announcements

• Ogen Dogen

Dodatkowe 30 dni na serwer w 1shot1kill.pl   28.12.2017

Nasz hosting serwerów oraz główny partner wystartował z promocją!  
    • zaksiu

NOWE IP ARENY, JB I Only Pistols Normal   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015
    • zaksiu

NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP:  145.239.236.254:27015 lub można wchodzić przez domenowe: odd2.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • zaksiu

NOWE IP Only Pistols PRO: 145.239.237.164:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP: 145.239.237.164:27015 lub można wchodzić przez domenowe: pistols.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • Ogen Dogen

Zapisy na serwer Paintball Steam   11.01.2018

Od teraz aby wejść do gry należy wcześniej się zapisać  
    • Ogen Dogen

Wypożyczenie serwera CSGO   11.01.2018

Serwer CSGO do wypożyczenia na mixy/pcw!  
Sign in to follow this  
MarcineK.'

Modek AKA MarcineK.'

16 posts in this topic

Recommended Posts

Imię:  Marcin.
Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum : 3-5h.
Co chciałbyś zmienić : Możliwość odbanowania graczy na forum bez potrzby wchodzenia w amxbans.
 (chodzi tutaj o bany typu: WH, AIM, SS'Y), ale to są tylko moje pomysły.
W czym chciałbyś pomóc : w jak najlepszym rozwoju serwera, pomoc w rozpatrywaniu każdej sprawy.
Dlaczego akurat ty : Jestem raczej pomocny oraz aktywny i myślę, że fajnie byłoby pomóc.
Myślę, że nie sprawiłbym wam żadnego kłopotu.
Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: około 8 miesięcy, więc myślę, że mało to nie jest.
Jakie wymagania spełniasz : 
  • Przynajmniej 100 postów na forum      Jest.
  • Wiek 17+   Jest.
  • Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 (TS3 nie wliczamy)    Posiadam.
  • Dobry kontakt z społecznością CSK  Myslę, że mam.
  • Brak ostrzeżeń "warnów" na forum   Brak.
  • Przynajmniej 2 miesiące stażu w sieci.   TAK.
  • Aktywność zarówno na forum jak i serwerze  Postaram się.
  • Umiejętność moderacji forum   Mam.
  • Umiejętność obsługi AMXBans   Dosyć spora.
  • Umiejętność pracy w grupie  Jest.
  • Poprawna polszczyzna  Posiadam, ale jak każdy popełniam blędy.

Ogólne obowiązki moderatora:

• Duża aktywność na forum   TAK
  • Przeglądanie forum "filtrowanie" treści dodawane przez graczy/użytkowników w wszystkich działach, nawet w tych ,którymi się nie interesuje TAK
  • Przyznawanie ostrzeżeń lub warnów w tematach/postach łamiących regulamin TAK
  • Pilnowanie porządku na Shoutboxie  TAK
  • Komunikowanie się z Administracją w sytuacjach kontrowersyjnych (kiedy nie wie się co zrobić a nie chce się zaszkodzić sieci błędną oceną sytuacji) OCZYWIŚCIE
  • Sprawdzanie screenów z działu o UB  TAK
  • Dbanie o relację moderator - gracz  TAK

Jestem na TAK. Moderatorom przyda się pomoc. Jest ich kilku, a pracy czasami sporo :)

Również na tak, pomoc się przyda, tylko czy dasz radę ogarnąć wszystkie Swoje rangi?

Na tak, jest ogarnięty, obecnie dobrze wywiązuje się z swoich obowiązków, więc myślę, że kolejne mu na pewno nie zaszkodzą ;) 

2 godziny temu, Mefistos napisał:

Jestem na TAK. Moderatorom przyda się pomoc. Jest ich kilku, a pracy czasami sporo :)

Nie zgodzę się z tym,jest nas 4,jednakże forum nie jest zaniedbane i ogarniamy w każdej sytuacji o każdej porze dnia (czasem nawet i nocy :D )

Co do podania to jestem za okresem próbnym,ponieważ:

-Jeśli chodzi o obowiązki to każdy z nas wykonuje je prawidłowo i w miarę systematycznie,jako iż jesteś BL najaktywniejszym pragnąłbym,abyś jak najmocniej skupiał się właśnie na tym,ponieważ staramy się na bieżąco rozpatrywać prośby o ub zważywszy na to iż was Blacklisted jest małe grono i musicie nieźle się spinać,żeby w miarę wszystko ogarnąć za co pełen szacunek,

-Każdemu należy się szansa,rekrutacja trwa więc życzę ci powodzenia i będę cię miał na oku :D

Pozdrawiam

O 28.04.2017 o 16:11, Sw33toLcIa napisał:

Również na tak, pomoc się przyda, tylko czy dasz radę ogarnąć wszystkie Swoje rangi?

Myślę, że tak. Ostatnio nawet rozłożyłem sobie plan wszystkich zajęć, więc będzie mi o wiele łatwiej :)  .

za okresem próbnym.

wymagania są, ale gdy dostaniesz tą range to będziesz miał mniej czasu na rozpatrywanie demek a dobrze wiesz ze bl jest mało :/

Znamy się bardzo krótko przyjacielu, ale zdążyłem cię polubić i mam dobre zdanie o tobie ;)

1. Jesteś pomocny

2. Spełniasz wymagania

3. Masz zapał

Nie będę się tu tak strasznie długo rozpisywał, bo jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko.

Oczywiście, że jestem na wielkie TAK.

Pozdrawiam.

Zawsze wykonujesz swoje obowiązki bez jakiś problemów.

Skarg nigdy na Ciebie nie widziałem i również jestem za tym abyś dołączył do ekipy moderatorów.

Martwi mnie tylko Twój udział w BL. Nie chciałbym aby Twój awans na moderatora negatywnie się odbił na dziale z UB bo i tak już teraz jest problem z rozpisywaniem dem (jest was mało).

Podsumowując przyjmuję Cię na okres próbny.

Więcej informacji dostaniesz na priv :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice