Jump to content
Sign in to follow this  
bubek poland

Przerwa może pożegnanie

15 posts in this topic

Recommended Posts

Witam

Specjalnie z nikim tego nie konsultowałem nie rozmawiałem o tym ale doszedłem do wniosku że czas odpocząć od gier , komputera i zająć się innymi rzeczami.

Chciałem podziękować  Helonowi ,właścicielom Ogenowi , Dawidowi ,  administracji i wszystkim graczom za mile spędzony czas w zajebistej atmosferze.Czas tu spędzony nie był stracony nauczyłem się wielu nowych rzeczy i wreszcie znalazłem Sieć dla której warto przetracać czas przed komputerem. 

Coś się we mnie wypaliło i nie mam ochoty na gry komputer itp. Poza tym mam więcej obowiązków ostatnimi czasy i spraw które nie pozwalają mi myśleć o grach i komputerze.Te wszystkie fakty razem spowodowały że podjąłem decyzje o odejściu - przerwie  nie wiem jak to dokładnie nazwać.

Wierze że będzie tu zawsze dla mnie miejsce jeśli będę gotów wrócić do gry w cs-a.

Jeszcze raz dziękuje za wszystko.

W związku z powyższym proszę administracje o zabranie mi rang które posiadam.

No tata, zaskoczyłeś chyba wszystkich ... Rozumiem wszystko, dziękuje Ci za to, że nam pomagałeś, za to co zrobiłeś... Zawsze będzie miejsce dla Ciebie! Jeżeli zdecydujesz się wrócić- wracaj! Zawsze będzie miejsce :) 3maj się i powodzenia w życiu osobistym! :)

Mam nadzieje, ze sprawnie pozalatwiasz wszystkie swoje sprawy i predko do nas wrocisz :) Ale najwazniejsze to zebys byl szczesliwy, niewazne jaka podejmiesz decyzje.. ciesz sie rodzina, i ucaluj mala :)
Pomyslnosci, oby bylo jak sobie wymarzyles Buuubus !

Kurwa bubek no, a co z Hawajami? ;/

3maj się Bubus ;)

Mam nadzieje,że widzimy się niebawem :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice