Jump to content
  • Announcements

• Ogen Dogen

Dodatkowe 30 dni na serwer w 1shot1kill.pl   28.12.2017

Nasz hosting serwerów oraz główny partner wystartował z promocją!  
    • zaksiu

NOWE IP ARENY, JB I Only Pistols Normal   10.01.2018

NOWE IP MULTI-ARENY 1VS1: 145.239.16.96:27015   NOWE IP JAILBREAK: 145.239.16.124:27015 NOWE IP RETAKE ONLY PISTOLS NORMAL: 147.135.197.182:27015
    • zaksiu

NOWE IP ONLY DD2: 145.239.236.254:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP:  145.239.236.254:27015 lub można wchodzić przez domenowe: odd2.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • zaksiu

NOWE IP Only Pistols PRO: 145.239.237.164:27015   10.01.2018

Z dniem 12.01.2018 postanowiliśmy przenieść serwer na lepszą maszynę, niestety wiązała się z tym zmiana ip, ale za to będzie się lepiej grało!
      Nowe IP: 145.239.237.164:27015 lub można wchodzić przez domenowe: pistols.cskatowice.com (ono nie uległo zmianie).
    • Ogen Dogen

NOWE IP PAINTBALL ORAZ 4MAPS   11.01.2018

4Maps - 147.135.199.80:27015  lub maps4.cskatowice.com Paintball - 147.135.199.79:27015  lub pb.cskatowice.com
    • Ogen Dogen

Zapisy na serwer Paintball Steam   11.01.2018

Od teraz aby wejść do gry należy wcześniej się zapisać  
    • Ogen Dogen

Wypożyczenie serwera CSGO   11.01.2018

Serwer CSGO do wypożyczenia na mixy/pcw!  
Mefistos

[Sprzedam] Konto STEAM wartość rynkowa 104$.

10 posts in this topic

Recommended Posts

Witajcie!

Nazwa Produktu: Konto STEAM
Opis: Witam na sprzedaż posiadam bardzo dobre konto steam. Posiada ono 35 poziom. 25 stron komentarzy (w tym od mało/dosyć znanych streamerów/gamerów). Służba wynosi 2.5 roku. Więc jest to świeże konto. Gry na tą chwilę 37 sztuki (Proszę wejść i zbadać jakie są). Konto sprzedaję przez VAC w CS;GO (I proszę tu nic nie sugerować miałem okazję i wymieniłem się za takie konto z VAC dając od siebie konto bez VAC'a). A jego właścicielem jestem już od bodajże 2 dnia VAC'a w CS'ie. Jedynym minusem jest to, iż były właściciel konta miał sporo godzin oraz transakcji w CS;GO więc zaproszenia do grona znajomych napływają z dnia na dzień. Ale jak komuś to nie przeszkadza to będzie miał #Fejm.
Dowody (screeny/zdjęcia): http://steamcommunity.com/id/Mefisonn/  || SS: http://screenshot.sh/m9f01uZQzK2tQ
Cena (przybliżona): 160-170zł
Forma płatności: Przelew bądź można się dogadać w inny sposób gdyż chcę rozbudowywać moje inne konto w postaci gier.
Kontakt: Skype: bikermafia 

BanID: http://banid.pl/kto?to=0:1:99206312

Wiesz co są gry, które o wiele bardziej interesują ludzi np.: h1z1, ATS, ETS2 itp :) Nie każdy gra w CS;GO (ja na przykład z takich osób się wywodzę, które w CS;GO nie grają).

Konto z vakiem strasznie psuje opinie o samym graczu, bo jeżeli dostałeś vaca na cs:go za czitowanie to, czemu „miałbyś” nie czitować na innych gierkach sam „pomyśl” xD ludzie się obawiają takich trefnych kont.

Wybacz, ale nie polecam tego konta steam.

11 godzin temu, AK-47 KAT napisał:

Wybacz, ale nie polecam tego konta steam.

20 godzin temu, Mefistos napisał:

Konto sprzedaję przez VAC w CS;GO (I proszę tu nic nie sugerować miałem okazję i wymieniłem się za takie konto z VAC dając od siebie konto bez VAC'a).

Oraz popieram to co napisałeś. Również nie polecam takiego konta, tylko już je mam. Dlatego też chce się go pozbyć, aby móc rozwinąć swoje drugie konto bez VAC'owo. A już nie mały grosz w nie wsadziłem.

6 godzin temu, JestemChory! napisał:

Jestem za Zdaniem kolegi wyżej AK-47 KAT vaca się nie dostaje za darmo

Zadam Ci pytanie i mi na nie odpowiedz. Masz konto z cs:go i cs 1.6 (grasz na nim tylko w cs 1.6). Widząc to twój znajomy pisze do Ciebie, że za to konto da Ci swoje o wartości rynkowej 104$ jedynym mankamentem jest VAC. Co robisz w takiej sytuacji? ... Moja pierwsza myśl była zdobyć to konto. Dlatego też niczego nie żałuje.

Każdy ma inne poglądy :) Ale rozumiem Cię :) 

Kupić konto na własną rękę od nieznajomej osoby to naprawdę trzeba być ..... Fajnie zareklamowałeś ale tutaj raczej nie będzie takiego co kupi ^^ Najlepiej wystaw sobie Panie na Allegro a jest troszkę bezpieczniej i może znajdzie się jakiś Dzban co kupi :D 

• + rep 1

Proszę o zamknięcie / Brak zainteresowania

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice