Skocz do zawartości

    Zamknięty #18 <<Czekoladka.>>


    Sw33toLcIa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 11
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WYWIAD CZEKOLADKA   Redaktor: Sw33tolcIa Udzielajacy wywiadu: Czekoladka.   Cześć Czekoladka. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.   Nie mogę uwierzyć, że

    Miałaś wgl nie wrzucać tego pytania     Zostawiłaś parę literówek i w jedny miejscu tekst Ci się nie zaróżowił  

    WYWIAD CZEKOLADKA

     

    b2.png

    Redaktor: Sw33tolcIa

    Udzielajacy wywiadu: Czekoladka.

     

    Cześć Czekoladka. Dziękuję, ze zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.

     

    Nie mogę uwierzyć, że ty się na to zgodziłaś :P Na imię mam Kasia, pochodzę z Rybnika, mam 22 lata, jakieś 2 lata temu skończyłam technikum o profilu informatycznym. Obecnie jestem w trakcie zmiany pracy ;)

     

    Zmaiany pracy? Dlaczego?

     

    No w obecnej wszystko mnie zaczęło wkurzać, zreszta moja ukochana szefowa sama kazała mi czegoś poszukać, bo nie wie czy nie będzie musiała zamknąć tej budy. Ogólnie taka nie za przyjemna sytuacja. Trochę szkoda, że po 2 latach tak z dnia na dzień człowiek zostaje przyparty do muru i musi szukac czegoś nowego.

     

    Masz już coś na oku?

     

    Tak , mam już coś. Praca w telepizzy. Cały czas szukam czegos lepszego, ale nawet taka praca na przeczekanie zła nie będzie. Przynajmniej mam taką nadzieję :)

     

    Raczej to praca marzeń nie jest. Masz jakieś zainteresowania?

     

    Moja praca marzeń to jest siedzenie i nic nie robienie, ale chyba by nie znalazł się głupi, który by mi  za to płacił ^^ Na chwilę obecną strasznie wkręciłam sie w siłownie :P Nawet nie przeszkadzają mi już zakwasy :) Chciałabym dojść do takiego momentu kiedy przez godzine fitnessu ani razu se przerwy nie zrobie :P

     

    No tak, czas najwyższy rzucic duzo zbędnych kilogramów :PJak wyglada Twoje życie uczuciowe?

     

    Ehh zapomniałąm Ci zaznaczyć przed wywiadem, że masz o to nie pytać :P Ale jak już zapytałaś to powiem. Na chwilę obecną można powiedzieć, że go nie ma. Przez ostatnie 2,5 roku spotykałam facetów, którzy zdecydowanie byli chorzy psychicznie, jak np. facet który chciał mnie zamknąć w klatce, lub 37 letni, żonaty typ, który zaproponował mi bycie jego kochanką. Jeżeli pojawi się ktoś kogo będe mogła nazywać moją drugą połówką to dowiesz się o tym pierwsza ;)

     

    A kolega z Gliwic? Mozna go zaliczyć do tych chorych psychicznie? :D

     

    Nie zamierzam odpowiadac Ci na to pytanie, wymyśl inne :P

     

    No dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz wspaniałego faceta, który będzie idealnym szwagrem.Jakie masz najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?

     

    Ciężko tak wybrać jedno takie najlepsze. Nie mam pojecia xD

     

    A najgorsze?

     

    Jednego nie ma, np. ugryzł mnie pies, spadłam z trzepaka :P Ty byś pewnie napisała, że wjechałaś roweremw  śmietnik ^^ 

     

    Ani mi tego smietnika nie przypominaj, trauma do dziś ^^ Jakie masz plany na przyszłość?

     

    Znależć pracę, która pozwoli mi wynając mieszkanie, porobić kursy na kosmetyczkę, zrzucic zbędne kilogramy i zrobic prawko. To chyba takie moje najważniejsze cele. Niby nic wielkiego i jakbym sie uparła to już bym mogła zacząć je realizować , ale jakos brak mi motywacji do tego :P

     

    Jak chcesz ja Ci wynajmę kawałek podłogi kolo kota :D Jak sie zaczeła Twoja przygoda z csem?

     

    Jak wyprowadzisz Daniela, to mogę zamieszkać z Toba :P Hmm, to było z 3 lata temu, przyleciałaś do domu i zaczełaś mi pieprzyć jaką fajna grę Ci szwagier pokazał :P Pokazałaś mi ją, na początku nie byłam przekonana, piszczałam za każdym razem jak ktoś do mnie strzelał ^^ teraz jest lepiej, ale jak sobie wspomne początki to aż mi sie smiać chce :P

     

    No tak, do teraz pamietam jak odwracałaś głowę kiedy flesh leciał :D A jak trafiłas na Katowice?

     

    Też przez Ciebie :P W sumie jakby nie było to kształtujesz moją karierę w csa haha. Było to tak, że sieć która prowadziłam została zniszczona przez złych ludzi ;( Ja chciałam zamknąć wszystko i forum i serwer, ale ty mi powiedziałaś, że możemy spróbować na Katowicach. Na początku nie byłam przekonana do tego pomysłu. No ale po czasie sie przekonałam. I nie żałuje. Wsparcie jakie mam od Ogena i Cajmerta w prowadzeniu serwera dużo daje. No oczywiście gdyby nie pomoc Moczydlaka, to serwer nie wyglądał by jak wygląda :)

     

    Wszedzie za mną, fajnie wiedzieć, że jestem dla Ciebie autorytetm :D Ogen i Cajmert <3 Nie ma lepszych właścicieli :D Masz jakies plany aby rozwijac serwer?

     

    Serwer rozwija się dobrze, podstawą jest, żeby zatrzymać graczy poprzez organizację różnych konkursów. Zmieniać w nim nie ma co. Trzeba wyłożyć hajs na reklamę i liczyć, że kiedyś się zwróci :P

     

    Myślisz, że założysz jeszcze kiedys Swoją sieć?

     

    Ooo nie, na pewno nie :P Szkoda moich nerwów na to. Wcale nie jest łatwe zarządzanie taką siecia. Znalezienie ogarniętej administracji graniczy z cudem :P CSKatowice to moja ostatnia sieć, jeżeli z niej odejde, to zakończę karierę z csem ;)

     

    Jakoś w to nie wierzę :D To teraz seria szybkich pytań. Ulubiony kolor?

     

    Niebieski

     

    Ulubiona potrawa?

     

    Łazanki :D

     

    Najbardziej znienawidzona osoba?

     

     

    Ty :P Nie noo Irek ^^

     

    Wiedziałam :D Pies czy kot?

     

    Pies :P

     

    Na koniec, jest coś co chciałabyś przekazać czytelnikom?

     

    Jeżeli uważacie, że LOla jest lepsza, to sie mylicie ^^

     

    Hahaha, dziekuję, że poświeciłaś mi trochę czasu :)

     

    Nie ma sprawy, cieszy mnie, że w końcu nie zrobiłaś tego z przymusu :P

     

    b2.png


    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!