Skocz do zawartości

    Zamknięty #14 << santos (t) >>


    Anetka :P
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 16
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam!   Z góry chcę przeprosić, że tak długo nic nie wstawiałam, nawet nie wiem dlaczego Zapraszam do pewnie wyczekiwanego wywiadu z santosem Życzę miłego czytania.         Anetka - Redaktor

    Dobry wywiadzik, leci plusik.    Tak btw. santos a o Kielcach na wakacje to już nie wspomniałeś? hahaha  

    Witam!

     

    Z góry chcę przeprosić, że tak długo nic nie wstawiałam, nawet nie wiem dlaczego :D Zapraszam do pewnie wyczekiwanego wywiadu z santosem ;) Życzę miłego czytania.

     

     

     
     
    Anetka :P - Redaktor
    santos (t) - Rozmówca

     

     

     

     

     

    Hej santos  :) Cieszę się, że znalazłeś chwilkę czasu na udzielenie tego oto wywiadu ;) Na początku opowiedz Nam coś o sobie. 

     

     



    Cześć :) Nazywam się Jacek. W czerwcu kończę 42 lata. Jestem z Kwidzyna , ale obecnie mieszkam w Trójmieście  i tu również mam pracę. Jestem jednym z tych, którzy nie wyjechali za granicę, by zarobić. 

     

     



    Ooo Trójmiasto :) To pewnie często chodzisz na spacerki. W jakim mieście dokładnie mieszkasz? Opowiesz coś o nim? Co Ci się w nim podoba? Ulubione miejsca? 

     

     



    Tak :) Spacerki i bieganie po plaży dla własnego zdrowia . ostało mi bieganie po treningach w piłkę jak jeszcze grałem. Dokładnie mieszkam w Redzie.  Jest to piękne małe miasteczko, które jest między Gdynią, a Wejherowem . Wszędzie mam blisko zwłaszcza do morza. Moje ulubione miejsce znajduje się nad jeziorem. Obok niego jest las i ścieżka, która prowadzi dookoła - można się tam wyciszyć, ponieważ mało kto wie o tym miejscu ;) 

     

     



    Widzę lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu :) Grałeś w jakimś klubie? Na jakiej pozycji? 

     

     



    Tak , bardzo lubię się wyciszyć uciec od tego zgiełku, który jest w mieście. W piłkę grałem zawodowo w klubie Rodło Kwidzyn , byliśmy wtedy w 3 lidze. Grałem na pozycji lewy atak. 

     

     



    To byleś w dobrym klubie :) Co się stało, że zrezygnowałeś, a może to Klub się rozpadł? 

     

     



    Drużyna była bardzo dobra [symbol] Ciężko pracowaliśmy, żeby się znaleźć w 3 lidze . Przez dwa sezony utrzymaliśmy się w pierwszej 10. Ambicje  mieliśmy większe, ale jak zmienił się właściciel klubu to wszystko się rozsypało. Zależało mu bardziej na kasie niż na zawodnikach i się rozpadło wszystko. Wiadomo wielu z podstawowego składu poszło grać do innych lig, ja również :) 

     

     



    Do jakiego klubu się przeniosłeś?  Był on tak dobry jak pierwszy? 

     

     



    Nie, była to 5 liga , ale klub całkiem ogarnięty. Awansowaliśmy do 4 ligi po jednym sezonie. To był szczyt naszych możliwości. Utrzymanie się w 4 lidze w pierwszej 10 coś dla nas znaczyło. Tworzyliśmy go nie dla pieniędzy tylko dla pasji i przyjemności :) 

     

     



    To nie było tak źle ;) Widać, że piłka była i raczej jest twoja pasja. Interesujesz się czymś jeszcze? 

     

     



    Od 20 lat interesuję się jednym klubem, którym jest FC Barcelona.  Oprócz piłki pasjonuję się żeglarstwem. Papiery na żeglarza jachtowego mam, więc na jeziorach poszaleć mogę xD 

     

     



    Mam nadzieję, że kiedyś mnie zabierzesz ^^  To pewnie plany na wakacje już masz hihi Na jakieś jeziorko popływać jachtem ;) 

     

     



    Tak z pewnością Cię zabiorę, a raczej was :) Plany są, ale nie w tym roku. Na razie zacząłem  nową prace i nie mam za dużo urlopu, więc lipa. Bardzo mi zależy, żeby sobie popływać ze znajomymi np.. Z CSKatowice  :D 

     

     



    To miło, że o nas pamiętasz :) Szykujemy się za rok do Ciebie :) A plany na te wakacje? W sumie nie musisz nigdzie wyjeżdżać, ponieważ wszystko co piękne masz u siebie. 

     

     



    Plany mam tylko na lipiec jadę na wesele kuzyna jadę do Branic. Reszta wakacji to praca i jakieś bliskie wyjazdy w weekendy. Na pewno będę jechał do siebie do Rybiny koło Stegny - miejscowość leży nad rzeką Szkarpawą. W Stegnie są piękne plaże i dużo miejsc gdzie można sobie pomarzyć, odpocząć od codzienności.

     

     



    Odpoczynek i wyciszenie, tego każdy potrzebuje ;) Z racji twojego wieku, nie mówię tu że jesteś stary czy coś xD Obstawiam, że już założyłeś swoją rodzinę, a może się mylę. 

     

     



    Hmm.. Nie mam swojej rodzinki. Jakoś nie widzę się w roli ojca. 

     

     



    Dlaczego? 

     

     



    A nie wiem, jakoś nie myślałem o tym. 

     

     



    No cóż, każdy układa sobie życie jak chce, prawda? Interesuje mnie gdzie pracujesz? Ciężko Cie było dorwać, bo latałeś ciągle na nocki ;) 

     

     



    Tak, dalej tak jest do końca miesiąca mam nocki. Pracuje w hurtowni mięsa w niej. Polega ona na  realizacji zamówień złożonych prze klienta od a do z, czyli włącznie z wydrukowaniem faktury  i na koniec oczywiście sprzątanie magazynu. Rozstawiam asortyment, który dojechał w nocy :) Praca jest świetna, ale najważniejsza jest atmosfera :)

     

     



    Wiadomo, jak atmosfera jest dobra to i praca lżej idzie ;) Takie nietypowe pytanie: Gdybyś mógł cofnąć czas co byś zmienił w swoim życiu? 

     

     



     Na pewno bym wyjechał do Trójmiasta i zaczął trenować piłkę w jakimś klubie, żeby w przyszłości zostać piłkarzem. Związałbym po prostu swoje życie z piłką, ale nie ma co żyć przeszłością ważniejsza jest teraźniejszość. Do wszystkiego co mam doszedłem własnymi rękami i cieszę się, że życie mi się tak potoczyło. Najważniejsze jest zdrowie , a resztę zawsze się jakoś ogarnie :) 

     

     



    Masz rację zdrowie najważniejsze ;) To chyba tyle o życiu prywatnym. Przejdźmy do świata wirtualnego. Jak zaczęła się twoja historia z CS'em i ile już trwa? 

     

     



    Moja przygoda z CS'em zaczęła się od  podglądania mojego szwagra jak w  pracy gra i mi się spodobała, ale nie do końca byłem przekonany  do świata wirtualnego. W końcu się zdecydowałem i jeszcze wtedy jako ns się grało treningi na botach, na różnych mapach .Tyle  nocek nie przespanych było , ale jakoś się trzeba było zaaklimatyzować na forum, pograć, pogadać z graczami. Nie będę pisał jakie fora, bo warna złapię za reklamę :) Jakiś koleś podał mi IP serwera DD2 na CSK i mi się spodobała atmosfera na serwerze jak i na forum.  To wszystko trwa już 8 lat.

     

     



    Uuu nie ładnie w pracy grać xD Z tych botów przeszedłeś na ludzi i jesteś jednym z lepszych graczy ;) No właśnie DD2 jak to się stało, że zostałeś opiekunem tego serwera? 

     

     



    Te stanowisko było dla mnie zaskoczeniem. Nie wiedziałem wtedy, że Ewelina  była opiekunka serwera. Wytypowała mnie i Adixa na pomocników. Myślę, że dostałem tą rangę, ponieważ siedziałem na serwerze dzień i noc jako Admin pilnując serwera. Później dołączyli do mnie:Papa, Cristo, Młoda i Żabka. Jest to niezła ekipa na serwerze,  która oczywiście  trzyma się do teraz :)

     

     



    Widzę sama elita, ale Florka to ominąłeś nu nu nu xD Jak Ci się współpracuje z Adixem? Czy jak otrzymaliście te stanowiska zauważyliście jakieś zmiany? 

     

     



    Florka nie ominąłem mordeczki , jeszcze wtedy nie utrzymywaliśmy takich kontaktów jak był adminem , dopiero jak został BL to zaczęliśmy się dogadywać i tak jest do teraz :) Z Adixem jest świetnie. Dobrze się Nam współpracuje, dogaduje na każdy temat. Od razu wiedzieliśmy co mamy zrobić ,ale nie wiedzieliśmy jak , więc poprosiliśmy Marcina i Dawida o pomoc. Bardzo im za to dziękuję. Teraz już jest nam łatwiej w opiece nad sewerem  :)

     

     

     

     Pomocne dłonie z tych naszych właścicieli ;) Czy chciałbyś coś zmienić lub dodać na Naszej Sieci? 

     

     



     Na sieci jest Szymon, który świetnie ogarnia Forum. Nie ma co zmieniać. Raczej mam plan jak bardziej rozreklamować Naszą Sieć, ale to muszę jeszcze obgadać z Właścicielami  :)

     

     



     To zbliżamy się ku końcowi ;) Coś zamiast krótkich pytań ;) Wybiorę sobie 4 nicki, a Ty napiszesz o danej osobie krótką opinie, co Ty na to? 

     

     



    Ok 

     

     



    To na pierwszy ogień pójdzie Cajmert  ;) 

     

     



    Dawid facet, który stożył Sieć CSKatowice w pięknym stylu, na pewno się ciężko napracował.  Można zawsze na niego liczyć nawet w tak trudnym okresie dla niego jakim jest jego choroba. Wspieram go i zawsze może liczy na mnie :)

     

     



     zax 

     

     



    Nie znam Zax'a nawet nie rozmawialiśmy na TS'ie, więc za bardzo się o nim nie rozpiszę.  Wiem, że jako opiekun robi bardzo dużo dla Sieci. Na pewno go pozdrawiam :) 

     

     



    Cycolinka 

     

     



    Paulinka świetna dziewczyna, a właściwie kobieta, która wie czego chce. Stawia zawsze na swoim. Dobra Adminka i jeszcze lepsza koleżanka. Pomocna :) Fajna z niej córeczka :D

     

     



    No i na koniec ja ;) 

     

     



    Anetka najpierw się przyglądałem Twojemu profilowi na forum. Kiedyś zamieniliśmy parę zdań na SB. Wiem, że jesteś mądrą, młodą kobietą, która wie co chce od życia. Z takimi osobami jak ty zaangażowanymi w Sieć CSK wiem, że przetrwa następne piękne lata :) 

     

     



     Dziękujemy za miłe słowa. Czy chciałbyś coś przekazać czytelnikom na koniec? 

     

     



    Tak , szanujcie się tak jak byście chcieli być sami szanowani i przepraszam wszystkich o których nie wspominałem wybaczcie :) :smile: :) 

     

     



     Dziękuję za poświęcony mi czas i życzę miłej nocki ;) 

     

     



    Dziękuje i nawzajem cała przyjemność po mojej stronie :)

     

     

     

     


    Mam nadzieję, że się podobało i mimo przerwy dalej potrafię to robić ;)

     

     

     

    Ostatni wywiad: http://cskatowice.com/index.php?/forum/263-wywiady/

     

    Zgłoszenia do wywiadu: http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!