Skocz do zawartości

    Zamknięty #11 << Criminal13 >>


    Florek
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 21
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Siemaneczko, cześć i czołem!    Mam zaszczyt zaprezentować Wam pierwszy męsko-męski wywiad, który również jest tutaj moim pierwszym lecz nie ostatnim, spokojnie. Nie będę się więcej rozpisywał, zapr

    straszny chaos xD W nastepnym wywiadzie postaraj bardziej uporzadkowac pytania, a nie skaczesz od zycia osobistego.do csa i tak dalej. Plusik poleci jak bd w domu. Co do Criminala. Na Twoim miejscu by

    Ogen byłby kobietą, bo chapałby dzidę

    Siemaneczko, cześć i czołem! 

     

    Mam zaszczyt zaprezentować Wam pierwszy męsko-męski wywiad, który również jest tutaj moim pierwszym lecz nie ostatnim, spokojnie. Nie będę się więcej rozpisywał, zapraszam wszystkich do czytania.

     

    Enjoy!

     

    b2.png

     

     

    Redaktor : Florek

    Rozmówca : Criminal

     

     

    Cześć Criminal, dzięki wielkie, że znalazłeś chwilkę czasu na udzielenie wywiadu. Zacznijmy od standardowych rzeczy. Opowiedz nam o sobie.

     

     

    Siemaneczko. Na początku się przedstawię. Mam na imię Sebastian, mam niestety 20 lat, pochodzę z BDG (Bydgoszcz). Obecnie przesiaduję w Niemczech w celach zarobkowych by ułożyć sobie życie gdyż w Polsce nie jest to możliwe. Interesuję się graffiti, muzyką (sam nawet nagrywałem z ziomeczkiem ) oraz psychologią. 

     

     

    Napisałeś, że interesujesz się graffiti. Wykonałeś już jakieś swoje własne dzieła?

     

     

    Tak lecz tylko na kartkach bądź tekturach, ponieważ nie jestem specem od tego lecz staram się udoskonalać tę umiejętność ;)

     

     

    To bardzo dobrze, że chcesz się dokształcać w graffiti, jak to mówią, praktyka czyni mistrzem. Mam nadzieję, że w przyszłości pochwalisz się swoimi pracami na forum. Przebywasz aktualnie w Niemczech, czym się tam zajmujesz?

     

     

    Może i się pochwalę. Teraz kupiłem dwie puszki i zamierzam gdzieś w plenerze zrobić coś ciekawego :). Aktualnie jestem operatorem wtryskarek w firmie "BKD" (skrót nie wiem co oznacza). Ta firma jest producentem części samochodowych do VW (Volkswagen).

     

     

    Uważaj w tym plenerze z puszeczkami na panów z Polizei. Jak Ci się przebywa w Niemczech? Mieszkasz w jakiejś cichej dzielnicy czy może w "hałaśliwej"?

     

     

    Tym mundurowym katom nie dam się dorwać ;). Aktualnie w Niemczech nie jest najgorzej lecz dużo tutaj Polaków, większość to dwulicowce i lizodupy ale mniejsza w to. Aktualnie mieszkam w małym miasteczku liczącym maksymalnie 30 tyś ludzi, może nawet mniej. Obecnie mieszkam na uboczu miasta (do miasta 4 km) a dokładnie w lesie, 2 bloki na krzyż i cisza niesamowita ;). Można spokojnie wyjść z dziewczyną by przejść się po lesie w piękną pogodę :)

     

     

    Sam słyszałem opowieści o Polakach w Niemczech gdzie jeden drugiemu jest wrogiem. Masz dziewczynę, masz pracę, masz swoje obowiązki na forum. Jak to wszystko dzielisz?

     

     

    No to dobrze słyszałeś bo to niestety prawda. To znaczy dziewczyna siedzi jeszcze w Polsce dopóki nie skończy szkoły, zostały jej ostatnie 2 miesiące praktycznie, więc jakoś w miarę ogarniam obowiązki pracownika jak i forumowicza :D

     

     

    Jak Twoja druga połówka skończy szkołę to ją sprowadzasz do siebie do Niemczech czy wracasz do Polski żeby z nią zamieszkać?

     

     

    Jeżeli dalej utrzymam pracę to wiadomo, że nie wracam bo nie da się ułożyć spokojnego i ustatkowanego życia w Polsce :(

     

     

    No niestety, smutna prawda jest taka, że jak chce się w Polsce zarobić to trzeba albo kraść albo być urzędasem z Wiejskiej. Chociaż jakby nie patrzeć to jedno z drugim się łączy. Przejdźmy do innego tematu. Jesteś opiekunem DD2 #1, co sądzisz o aktualnej atmosferze pośród graczy i administratorów? Pomijam cziterków od których jak wiadomo każdemu psuje się humorek. 

     

     

    Masz rację. Aktualnie atmosfera na sieci "TERAZ" jest dla mnie zajebista jak nigdy. Pozbyliśmy się wrzodów i od razu forum zaczęło promieniować w inny sposób. Czasami trafiają się takie osoby co nie posiadają kultury ale od tego jesteśmy aby zwalczać takich ludzi. Na serwerze zdarzają się oczywiście wyzwiska, przekleństwa ale to normalne. O administratorach mogę powiedzieć niewiele ale z tymi co mam częsty kontakt mogę powiedzieć, że są naprawdę zajebiści, są wyjątki oczywiście lecz lubię każdego. Jeżeli ktoś jest dla mnie w porządku to i ja dla niego też ;)

     

     

    Dokładnie, po pozbyciu się paru osób forum rzeczywiście zaczęło lepiej prosperować jak i serwery, z tym trzeba się zgodzić. Pomimo, że serwer jest większość czasu przepełniony to czy macie zamiar coś na nim zmienić?

     

     

    Z serwerem to już nie do mnie. Nie lubię za bardzo grzebać w pluginach i tych innych rzeczach, ponieważ nigdy się za to nie zabierałem na 110% bo nie potrafiłem. Nie miałem styczności z tym za bardzo, jak już to miałem ludzi od tego co pomagali mi wytłumaczyć jak tym się posługiwać. Pewne zmiany wejdą z czasem, aczkolwiek na pierwszym miejscu jest kontakt z innymi opiekunami serwera oraz właścicielami.

     

     

    Mimo wszystko, że Sandry teraz nie ma dłuższy czas to z hansem sobie świetnie radzicie. Znów pytanie z innej półki, od kogo bądź z jakiego źródła dowiedziałeś się o sieci?

     

     

    Pfuuuuuuuuuuuu żebym ja to pamiętał hehe :D. Z tego co mi w głowie świta to był to tylko i wyłącznie czysty przypadek :D

     

     

    Jesteś niecały rok na forum a już taka skleroza w tak młodym wieku :D Masz jakieś rodzeństwo?

     

     

    Nie posiadam rodzeństwa jestem jedynak ;). Mam brata ale z innej matki a dosłownie przyjaciela najlepszego, którego znam już ponad 12 lat :)

     

     
    Jedynacy mają najlepiej za młodu, coś zepsują to im to uchodzi płazem, nie ma płaczu za ukradzione zabawki i tak dalej, i tak dalej. Co sądzisz o naszych właścicielach i head adminach?
     
     
    Hehe racja kilka razy mi się udało uniknąć lania :D. No tak jak wspomniałem wcześniej krótko mówiąc są zajebiści. Dla mnie są tutaj jakby rodzicami :D panują nad wszystkim co się dzieję na sieci i reagują bardzo szybko na różnorakie sprawy, pytania, zgłoszenia błędów na forum/serwerach itd.
     
     
    Myślę, że z rodzicami to przesadziłeś bo Dawid raczej nie chciałby być kobietą w tym związku :D Co Cię natchnęło by starać się o opiekuna DD2 #1?
     
     
    Ojj nie wiem myślę, że mu to obojętne :D. A nie wiem, jakoś tak pograłem, trochę zobaczyłem jak kto funkcjonuje, jak admini reagują na zwykłych graczy i jakoś mnie natchnęło aby coś tutaj osiągnąć i wspomóc sieć. Obecnie staram się być bardzo aktywną osobą, która lubi utrzymywać ład, porządek i jakiś rygor ;)
     
     
    Jak już wyżej pisałem Sandra jest dłuższy czas nieaktywna i nie będzie raczej zbyt wielką zbrodnią gdy spytam Cię o to czy macie zamiar wraz z hansem zrobić nabór na opiekuna DD2? Myślę, że byłoby wielu chętnych a Tobie oraz hansowi przydałaby się pomoc. Oczywiście nie mówię, że teraz lecz może w przyszłości?
     
     
    Myślę że ja nikogo innego bym nie wybrał na opiekuna, bo ta grupa jest akurat moim zdaniem odpowiednia. Może nie jestem ideałem lecz bynajmniej robię co do mnie należy (w żadnym znaczeniu nie obrażam NIKOGO) i staram się te obowiązki w miarę możliwości wykonywać. Dlatego sądzę, że żaden inny opiekun nie jest potrzebny bo dodatkowa osoba na pokładzie na takiej posadzie trochę komplikuje sprawy i są przez to niepotrzebne kłótnie między właścicielami oraz opiekunami.
     
     
    Co prawda to prawda, im więcej rączek w jednym FTP tym gorzej lecz jak to już zauważyłem to tradycją jest, że przeprowadzane są "transfery" opiekunów co jakiś czas :P Dobrze Sebastianku, powoli zbliżamy się do końca więc teraz seria szybkich pytanek. Counter Strike 1.6 czy Counter Strike : Global Offensive?
     
     
    Wiadomo, że klasyki są najlepsze ;):D
     
     
    Ulubione zwierzaki?
     
     
    Bardzo lubię papugi. Mam właśnie w planach zakup takiej aby z nią rozmawiać jak się upale :D A poza tym są naprawdę wspaniałe. Następne to pająki, również miałem w planach lecz muszę poczekać bo mama nie lubi :D Więc jak na swoje pójdę to zakupię. To są takie moje 2 ulubione zwierzaczki ;)
     
     
    Ulubiony dzień tygodnia?
     
     
    PIĄTEK !! :D
     
     
    Piątek, piąteczek, piątunio kochany! :D Dzięki wielkie za te półtorej godzinki spędzone na udzielenie wywiadu. Chciałbyś przekazać coś wszystkim czytającym nasze wypociny? :P
     
     
    Chciałbym na pewno pozdrowić czytających ten wywiad, oczywiście też Ciebie, oraz również dziękuje za tę rozmowę. I PAMIĘTAJCIE KURWA, NIGDY SIĘ NIE PODDAWAĆ I WALCZYĆ O SWOJE ! Pjona wariaciki i wariatki :)
     
     
    Dzięki wielkie. Miłej gry życzę :D
     
     
    b2.png
     
    Zgłoszenia do wywiadów, daj się poznać!http://cskatowice.com/index.php?/topic/15155-zgłoszenia-do-wywiadów/
     
    Ostatni wywiad, zapraszam do zapoznania się z nim!http://cskatowice.com/index.php?/topic/16029-10-sw33tolcia/
     
    Pamiątkowy filmik sieci CSKatowice.com, pokaż swoją mordkę!http://cskatowice.com/index.php?/topic/15719-pokaż-swoją-twarz-w-filmiku-sieci-cskatowice/
     
     
     

     

     
     

     

     
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!