Skocz do zawartości

    Zamknięty Jeżeli szukasz motywacji - zajrzyj :)


    ZeD ~ ljt1g
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam. Temat motywacji niewątpliwie wyczerpali już Cajmer oraz Persecutor, ale pokaże wam Moje źródło motywacji. W dużym stopniu robię to dla samego siebie - chcę być wysportowany, posiadać męską syl

    Witam. Temat motywacji niewątpliwie wyczerpali już Cajmer oraz Persecutor, ale pokaże wam Moje źródło motywacji.

    W dużym stopniu robię to dla samego siebie - chcę być wysportowany, posiadać męską sylwetkę i jakoś się prezentować, jednak przychodzą ciężkie momenty, gdzie potrzebujemy czegoś więcej.

    Szczerze polecam ten kanał YT :

    https://www.youtube.com/user/OdwazSieZycPL

     

    Projekt Odważ Się Żyć

    Zawiera on filmiki, mówiące o drodze do sukcesu wielkich ludzi, którzy dużo osiągnęli, np. Arnold Schwarzenegger, Derrick Coleman, Les Brown i nie tylko.

    Wszystko oczywiście po Polsku, przetłumaczone i przedstawiony w ładny estetyczny sposób. Co najlepsze... Motywuje na nie tylko do siłowni, ale też do życia. Potrafi pomóc w ciężkich chwilach życia.

    Filmiki nie powiedzą wam, że jesteście zajebiści i dacie rade. Da wam w kość - przedstawi wam prawdę. Że jesteście słabi i czas ruszyć dupę, czas się odbić od dna.

    Zachęcam do śledzenia - nie pożałujecie :)

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • 5 miesięcy później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!