Jump to content

Pzecinek

 [CS 1.6] Admin PaintBall
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4g 55m 37s

Community Reputation

11 Świeżak

1 Follower

About Pzecinek

 • Rank
  Zielony

Informacje

 • Platforma:
  NonSteam

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. Nick z serwera: PrzecineK Imię: Przemek Wiek: 21 Czy posiadasz głos po mutacji (nie dotyczy kobiet)?: TAK Ile czasu spędzasz na TS3?: W zależności od dnia, i chęci. Zazwyczaj w granicach od 4h do 8h W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać?: Mam trzy zmianową pracę, więc różnie to u mnie wygląda. Godziny ranne, nocne, popołudniowe. W zależności od zmiany w pracy Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie, nie posiadam. Wymień rzeczy które potrafisz zrobić na ts3 (np. umiem tworzyć kanały)?: Tworzenie rang, dodawanie ikon, tworzenie kanałów, nadawanie rang, i wiele innych. Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?: Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Dlaczego? hmm... Po prostu chciał bym pomóc użytkownikom Teamspeak'a, jak i administracji. W utrzymaniu porządku na kanałach, i organizowaniu różnych eventów. Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: Poczucie humoru ooo tak ! Zaangażowanie, i nie skończone rozmowy na wszelakie tematy o wszystkim i o niczym Czy jesteś w stanie płacić składki?: TAK, lecz zależy to bardziej od tego czy córka nie zabierze mi ostatnich HAJSÓW ! Kontakt: http://steamcommunity.com/profiles/76561197965633334/ + FORUM
 2. Weed weed weed ! :D

 3. Jesteś mną, jestem tobą !

  "Ocieram łzę, nieważne czy ktoś widzi mnie, Bo są momenty, kiedy facet się nie wstydzi łez" ODPOWIEDZ
 4. Tygodniowe losowanie nagród!

  18, 6, 31, 5, 26, 21
 5. Tygodniowe losowanie nagród!

  18, 31, 26, 5, 40, 21
 6. Chwile, i chill. :*

 7. [1.6] Przecinek

  @HeLoN Nie, nikogo nie było.
 8. [1.6] Przecinek

  Niczego, nie zmieniam. Po prostu próbujesz wywalczyć swoją rację której nie masz. Bana dostałeś słusznie, a tworzysz gówno burzę. (Za przeproszeniem) I moje wypowiedzi nie muszą się nikomu, podobać dlatego że ja wiem co mam napisać, i nie gubię się w swoich wypowiedziach tak jak ty. Dla mnie jak już pisałem dostałeś bana słusznie, a teraz próbujesz się odwołać, i wkręcić to że nic takiego nie powiedziałeś. Tzn jak twierdzisz "zapomniałeś, o tym wspomnieć" No proszę cie... !
 9. [1.6] Przecinek

  Hehe... Nie no naprawdę... Rozumiem twój ból do tego że musisz niestety czekać 1 dzień, by wejść na serwer, ale weź miej odwagę i się przyznaj do tego jak było. Bo wypisywanie teraz steku bzdur ci nie zbyt pomoże moim zdaniem. @HeLoN Całościowo, kolega wyżej sam chyba nie wie co powiedział, a ja bardzo dobrze słyszałem co powiedział, a teraz po prostu chce dostać UB, lub krótszą kare.
 10. [1.6] Przecinek

  Człowieku, zacytować ci co powiedziałeś dokładnie? "Co ty kurw0 odpi3rdalasz" Tak więc proszę cie typie byś nie odwracał kota ogonem. Bana dostałeś słusznie, za obrazę mojej osoby mógł bym ci dać nawet na dłużej. Pytając ciebie czy coś jeszcze masz do powiedzenia powiedziałeś mi że "Że dużo wiesz" Po czym otrzymałeś bana.
 11. H.E.R.O.

 12. SERWER MIXOWY - WAZNE!

  Nick- `Psychoaktywny PrzecineK. !? SteamID - STEAM_0:0:2683803 Uprawnienia (slot/admin)- Admin Ewentualna płatność (Dotyczy osób, które chcą miec na nim admina) -

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×