Jump to content

Pzecinek

Gracz
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7g 40m 15s

Community Reputation

30 Początkujący

2 Followers

About Pzecinek

 • Rank
  Leń

Informacje

 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

406 profile views
 1. PATKOLOGIA !!!!!!! <3

  Jaaaa się zgubiłe Patunia no coś ty Ty nie polecasz ? aaa pfffffffffffff... heheh
 2. PATKOLOGIA !!!!!!! <3

  ZOSTAWCIE SUBKA I ŁAPENCIE TŁUCZE w UJ <3
 3. "Jak skaleczysz się to robisz blizny. Jak skaleczy ktoś to robi dwie"
 4. DOSYĆ !

  "Lepiej stracić tą minute niż w minute się w pył zamienić. Dziś błądzisz w życiu, jutro błąkasz się po ziemi"
 5. SZTOS ! :D HAHA POLECAM NA MAJOWKE :P

  @Patqaa. WŁAŚNIE POLECAĆ MORDY ! SUBEK, LIKE iiii ten no DZWONECZEK !!!!!! BĘDZIE WIĘCEJ !!!!!!
 6. MIEĆ TYLE SIŁY

 7. [1.6] Nikogo nie obraziłem.

  @R1. Nie to że nie mam szacunku, bo cie nie zwyzywałem od najgorszych. Po prostu powiedziałem "Kurwa nie blokuj" Czy tu możemy mówić o szacunku do innych. Nie zwyzywałem ciebie, ani żadnej innej osoby będącej na serwerze. Więc wypraszam sobie, bo zaczynasz dodawać za dużo od siebie.
 8. [1.6] Nikogo nie obraziłem.

  @HeLoN Dla mnie, osobiście powinienem polecieć za "Kulturę" Nie za "OBRAZĘ ADMINA" Nie zmienia to faktu że skoro dostałem ostrzeżenie po którym, tak naprawdę nic nie napisałem z wulgaryzmem to chyba raczej było widać że zrozumiałem wcześniejszą informację też o kulturze.
 9. [1.6] Nikogo nie obraziłem.

  Hmmm, Co ty pieprzysz ?! jakie wcześniej ostrzeżenie mi dawałeś jak ta sytuacja trwała raptem 2min. Gościu, nie szanujesz tego że ktoś ci napiszę "Nie płacz" ?????????? Naprawdę nie zły dystans do siebie ci powiem. No nic to czekam w takim razie na to demko. Bo jeśli chodzi ci o to jak napisałem o tym żebyście ruszyli dupska. To nie dałeś mi ostrzeżenia tylko na "Say'u" Napisałeś "KULTURA" aa to całkiem co innego. A cała sytuacja nie zmienia faktu że dałeś mi bana z nie odpowiednim powodem jak już typie.
 10. [1.6] Nikogo nie obraziłem.

  Twój nick: Эxiѕт-тЭαм | cαsн. !? Nick admina/gracza: R1 Steam_id admina/gracza: Serwer: PB Mapa: LONG Data i godzina: 23:24 / 11.03.18 Opisz sytuację/zdarzenie: Wycinek z konsoli >> Conmax killed dzepetto with mp5navy Ostatnie ostrzezenie Menu wyboru kosy: /knife /noze /kosa /kosy << >> [Zloto II] xi- | cs. !? : Nie placz jprd. Ktra jest godzina typie... << (Wcześniej pisałem żeby ruszyli dupska w rundzie, bo stali "po wyzwaniu na kosy" na przeciw siebie i machali jak UłOmY) Szanowny Admin R1. Zablokował mnie po czym cytuje. Powiedziałem "Kurwa nie blokuj" Dostałem ostrzeżenie. Po którym dostałem bana na 3H z powodem "OBRAZA ADMINA" Że Co proszę ?? Nikogo nie obraziłem więc wypraszam sobie takie powody. Jeśli to dla ciebie jest obraza to ci powiem "zacznij mieć dystans do samego siebie" Jestem, w pewnym stopniu tak samo adminem, tak jak i ty. Więc NIE MIEJ BÓLU, o to że ci napsiałem byś nie płakał. Bo o tej godzinie była garstka ludzi, na serwerze. Skarga jak dla mnie nie słuszna, ponieważ dostałem ostrzeżenie po którym z automatu otrzymałem bana na 3h + nie słuszny powód. Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×