Jump to content

Lodomir

 Grafik
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  10g 51m 52s

Community Reputation

45 Początkujący

About Lodomir

 • Rank
  Aktywny forumowicz

Kontakt

 • Skype:
  xyzalixkappa

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kalisz
 • Zainteresowania:
  Airsoft, Urbex, Esport
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

746 profile views
 1. Tak jak w temacie, wrzucam wam kodzik do gierki The Settlers na UPlay, jak ktoś chętny niech bierze SHK-4LEK-9M1V-46GB-N782
 2. Problem z komendą dla Vipa

  Używałem właśnie na skiny z !ws i również nie działa.
 3. Zauważyłem dzisiaj, że na naszym serwerze została dodana komenda !nametag dla VIP'ów (Nie wiem czy była wcześniej) i niestety nie działa, tak samo jak !nametagcolor. Wyskakuje komunikat, że niby dla naszej broni (W moim przypadku testowany karambit oraz USP) została zmieniona nazwa, oraz kolor. Jednakże tak się nie dzieje i broń ma taką samą nazwę jak wcześniej. Jeżeli jest możliwość naprawy tej komendy, to bardzo bym o to prosił.
 4. Dar Mian - Wyczuwam Wallhacka

  Twoj nick: Lodomireu Nick podejrzanego: Trade → DarMian← Knife IP/Steam ID podejrzanego :STEAM_0:0:151413470 Serwer: Jailbreak Mapa: jb_dust2_final2 Data i godzina: 15:25 (Koniec mapy) Link do demka: http://662.gotv.pro/srv51016/auto-20180107-145510-jb_dust2_final2.dem.zip Wraz z kolegą zauważyliśmy dziwne zachowanie kolegi z serwera. Strzela on do CT'ka przez "żaluzje" która zakrywa graczy znajdujących się za nią. Później dziwnym trafem oddaje strzał w stronę innego gracza również za tą żaluzją. Prosiłbym BL'ów o sprawdzenie tego demka jako iż nie mam zbytniego doświadczenia w sprawie cheaterów, ale tutaj coś poprostu mi tu śmierdzi.
 5. Make Jailbreak Great Again! - Czyli propozycja dodania nowych map. Przy testach/próbach pomagał @Wielki Noob i to właśnie razem wychodzimy do was z tą propozycją zmiany. 1. jb_wasdzone_v2 - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=850501036 2. Ba_Jail_Umbrella - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=310712077 3. ba_jail_dubai - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=506881665 4. ba_jail_canyondam - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=930454934 5. jb_dystopian_b5 - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=360731974 Większość z map została przez nas sprawdzona pod kątem bugów/exploitów i uznaliśmy, że te mapy mogą się u nas pojawić. Te mapy również zauważyliśmy, że cieszą się szczególnie wielką popularnością na innych serwerach Jailbreak. Prosiłbym najbardziej tutaj @zaksiu o wypowiedź jak i pozytywne rozpatrzenie tej zmiany
 6. Skrócenie żeczenia

  Zauważyłem nawet że zapomniano o tych 3 minutach życzenia Ale tak jestem jak najbardziej za, alby skrócić czas życzenia do maks. 1 Minuty i 45 sekund.
 7. [cs:go] Skarga na Opiekuna

  Moim zdaniem skarga jest bez sensu. Takie rzeczy załatwia się na serwerze a nie z błachostkami wychodzi na forum. Moim zdaniem do odrzucenia.
 8. Zmiany dotyczące wstępu do CT (Strażników)

  Oczywiście, że tak :v Wysokie decybele biją w uszy i gracze równiez się skarżą
 9. Screen'y z serwera JailBreak

  Zorganizowałem mały turniej: Jailbreak Football Cup 2017 oraz JB NBA 2K17, oraz zwycięzcy https://imgur.com/a/W5BoI
 10. Życzenia !lr + JAILSHOP

  Wkoncu ktoś to napisał.. Również prosiłbym osoby wyżej postawione o rozpatrzenie tej propozycjii
 11. Avatar na steam

 12. Avatar na steam

  Dobra, wybacz W nicku napisałeś " i nie wiedziałem czy to też brać
 13. [cs:go] Prośba o unban JailBreak

  Podpisuje się, nie widziałem aby gracz Stara Zimnego robił coś wbrew regulaminu. Nie wiem więc dlaczego ten gracz dostał bana. Prosiłbym również o ub dla tego Pana, ponieważ jest raczej lubianą osobą na naszym serwerze.
 14. Siemanko!

  Witaj w naszych skromnych progach
 15. Avatar na steam

  https://imgur.com/a/XFRN6 Jeżeli coś się nie spodoba mogę zmienić /ew. porzucić projekt

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×