Jump to content

reduX.

 Opiekun Serwera
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1g 11m 51s

Community Reputation

18 Świeżak

5 Followers

About reduX.

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 16.02.1995
 • Age 22

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Bytom
 • Platforma:
  Steam
 • Age 22

Recent Profile Visitors

448 profile views
 1. [cs:go] KOLEJNY BAN ZA FREE

  Chłopie dostałeś 2 bana na 2 konto w zabezpieczeniu do wyjaśnienia sprawy, która wyjaśnia BL czego ty nie rozumiesz?
 2. [cs:go] BAN ZA FREE

  Nie spamuj powiem tyle. Sprawę wyjaśniają BL. Nie bądź taki pewny siebie kolego i nie spamuj post pod postem bo WARN poleci.
 3. [cs:go] BAN ZA FREE

  A na takiej, że możesz wejść na 2 koncie logiczne chyba co nie ? Sprawę wyjaśnią BL. A usunąłem cie nie wtedy kiedy napisałeś tylko jak zacząłeś spamować mi na PW złożyłeś skargę i podanie o UB więc spamowanie na PW jest nie potrzebne.
 4. [cs:go] SKARGA NA REDUXA

  Chłopie napisałeś podanie o UB to skargi nie musisz tak poza tym. Wszystkie wyjaśnienia masz w poście o UB
 5. [cs:go] Saddy

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Skarga zostaje odrzucona. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 6. [cs:go] Saddy

  Jeżeli chciałeś coś od niego to jest od tego PW. A nie serwer skoro nie odpisywał to może nie miał na to ochoty w danej chwili lub był zajety.
 7. [cs:go] Zabawy opiekuna

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Skarga zostaje odrzucona. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 8. [cs:go] Admin bez słuchawek?

  Na demku ja widać a na ss celownik jest lekko rozmazany czyżby Paint zawiódł ?
 9. [cs:go] Admin bez słuchawek?

  Na innych filmikach od innych graczy nie ma takich wspaniałych "Artefaktów". Jak chcesz to mogę ci zmienić powód bana na inny nw na "Artefakty celownika" może być ?
 10. [cs:go] Admin bez słuchawek?

  A co to za czerwona kropeczka w celowniku ?
 11. [cs:go] Zabawy opiekuna

  No dostałeś ale jak widać nie za darmo. Pewnie kogoś obrażałeś bo pisali mi o tym na steam żeby wejść z tego co pamiętam. Jakbym miał pamiętać każdego gracza, który obraża innych i za to dostaje bana to powinienem dostać Nobla chyba.
 12. [cs:go] Zabawy opiekuna

  Zmiana broni się bugowała przez komendę !msay . Nie nazwał bym tego zabawą lecz czymś w stylu podawaniem infa jako, że LareS nie przejawiał jakiegoś oburzenia tym faktem podałem je kilkukrotnie to fakt. Gdyby Lares'owi to przeszkadzało napisał by skargę sam a nie śmiał się z tego oficjalnie. A dostał bana za powiedzenie do mnie "Rudy chuju". Skąd ty wnioskujesz, że bawię się adminem jak na serwie widziałem cię po raz pierwszy w życiu jak i inni gracze mówią to samo, że nigdy wcześniej ci nie widzieli. I mówienie do mnie, że ty napiszesz do cajmerta i ja zobaczę wtedy nie wiem co bo ci mikro ścieło jest dosyć nie na miejscu bo serwerami csgo zajmuje się zaksiu. Fakt tego iż dostał perma to tylko dlatego, że to był miss click i od razu czas bana został skorygowany w SourceBans. Co do tego infa to tak jak już pisałem wyżej skarga może i jest adekwatna przyznaje, że w tym przypadku nadużyłem admina. Ale osoba o której mowa nie widziała w tym nic złego wręcz przeciwnie śmiała się z tego i raczej to on powinien pisać na mnie skargę bo to dotyczyło jego...
 13. 128 Tick Rate a ustawienia gracza

  Dużo ludzi wpisując w konsole "net_graph 1" i wchodząc na serwer miało pokazane na pomarańczowo cl_upderate 64 i cl_cmdrate 64. Czyli swój przesył między serwerem a graczem. Wpisując te komendy do configu automatycznie ich przesył gracz/serwer jest już ustawiony na 128tr. To są osobiste ustawienia gracza przecież. Tak parametry startowe też można ustawić sobie jakie ktoś tylko chce.
 14. Witam jest to mój pierwszy poradnik od dłuższego czasu. Więc proszę o wyrozumiałość. Otóż na wstępie powiem, że na naszej sieci zdarzają się dosyć często przypadki gdy ludzie skarżą się na nasze serwery CS:GO. Mówią, że tylko pisze, że serwer jest 128 Tick Rate a jest 64 tr. Więc postanowiłem wam opisać jak rozwiązać ten problem, ponieważ serwery Cs:GO na CsKatowice są 128 Tick Rate. No to zaczynamy. 1. Wchodzimy do naszego folderu z gra( X - to wasz dysk gdzie macie zainstalowany steam) x:\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg 2. Szukamy i edytujemy za pomocą notatnika plik o nazwie "config_default" 3. Dodajemy na końcu dwie komendy: cl_cmdrate "128" cl_updaterate "128" 4. Zapisujemy plik i zamykamy. Teraz wchodzimy w właściwości pliku "config_default" i ustawiamy na "Tylko do odczytu" klikamy zastosuj i zamknij. 5. Teraz po wejściu na serwer od razu wczyta nam ustawienia 128 Tick Rate. To by było na tyle. Jeżeli ktoś miał by jakieś wątpliwości lub potrzebował pomocy zapraszam na PRIV. Pozdrawiam reduX.
 15. Sprzedam konto steam z grą cs:go

  Rangi nie ma bo jeszcze nie zdobyta czy po prostu długo nie grałeś i ci zabrali range ?

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×