Jump to content

Młoda :D

 Opiekun TeamSpeak 3
 • Content count

  298
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 2g 2m 28s

Everything posted by Młoda :D

 1. LICZYMY DO 1 K :-D

  569
 2. wieszkolaszkodolka

  hej
 3. KUPIE/WEZMĘ KLEJNOTY STEAM

  Jak ci się przyda to mogę ci dać 188 klejnotów
 4. Kiedyś w końcu wypada się przywitać :)

  Witam, zapraszamy na tsa
 5. Nowy klub :)

  Hahahahhahaa nie żartuj sobie ! Ja tutaj jestem mistrzem wszystkich gier !
 6. Niebieskowłosa!

  Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze ! <3
 7. Nowa mapa

  aztec !!! Nuke juz był ;<
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Sprawa została wyjaśniona Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Sprawa została wyjaśniona Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 10. Siemanko! :D

  hejka
 11. Zlot CSKatowice - Czerwiec 2018

  Grzegorzu czemu ja?! Zbiorą się ludzie to można coś wykminić. Pamiętaj spontany są najlepsze Ja jestem jak najbardziej otwarta. Na tą chwile mogę powiedzieć, że 19 i 28 czerwca mam egzaminy więc w okolicach 29-30 czerwca będę się wyprowadzać. Jakiś weekend może wejść w grę. Kwestia czy chcecie gdzieś kimać czy taki jednodniowy wypad tylko na "piwo" ?
 12. Wyniki plebiscytu na Marzec 2018!

  Wszystkim serdecznie gratuluje !
 13. Pokaż swoją twarz vol.2 [2017]

  Na życzenie @FD GOD [/img] degustacja oscypka z żurawinką
 14. Witam ;)

  Hejka
 15. Pokaż swoją twarz vol.2 [2017]

  Pozdrowienia z "Balonów" z @K3rmit @FD GOD [/img]
 16. Witam, piszę do Was z wielką prośbą. Wiem, że znajdzie się tutaj spore grono osób które mają wielkie serduszka <3 Więc przechodząc do sedna sprawy. Moja koleżanka wraz z braćmi uległa nieszczęśliwemu wypadkowi, który spowodował pijany kierowca. Najwięcej obrażeń odniosła Marzena, jest w bardzo złym stanie. Właśnie dlatego przeprowadzana jest zbiórka na leczenie oraz rehabilitacje. Odsyłam więc Was do przeczytania tego artykułu : https://www.terazkrosno.pl/wiadomosci/6163-pomozmy-poszkodowanemu-rodzenstwu https://pomagam.pl/rodzenstwo Jeżeli nie możesz wesprzeć Ich finansowo, proszę Cię o udostępnienie tej akcji na wszelkich portalach społecznościowych, słownie wśród znajomych, a także w każdy inny sposób, aby historia tego rodzeństwa trafiła do każdego dobrego serca i pozwoliła im wrócić do zdrowia i sprawności. Każdą udokumentowaną kwotę jedynie mogę odwdzięczyć VIPem na TSie.
 17. Pomóżmy poszkodowanemu rodzeństwu!

  Z tego co widze na stronie to zbiórka nadal trwa Wiem tylko tyle że Marzena i Sebastian są juz po kilku poważnych operacjach.Czeka ich długa rehabilitacja
 18. Urodziny oNe

  Wszystkiego najlepszego! Przede wszystkim spełnienia marzeń i dużo , dużo zdrówka !
 19. Nowy Opiekun - Majkel

  Ale świetnie ! Gratulacje :* !
 20. Praca Dyplomowa ( Need help )

  Zrobione
 21. Pytanie Tygodnia #7

  Ja bym chciała na jakąś wyspę (najlepiej bezludną) xD Nie przejmowac się mijającym czasem, problemami i cieszyć się tylko z pięknych widoków .
 22. MOŻE KTOŚ ZAGRA...???

  Do takich gier ja jestem pierwsza ! Zapraszamy serdecznie na naszego TSa. Na bieżąco zbieramy ekipe, wybieramy gre i gramy Od razu ci powiem, że w kalambury mało kto chce ze mną grać ( wmawiają mi, że oszukuje)
 23. Piątek 13-tego

  Eeee tam nie jestem przesądna i nie wierze w takie rzeczy. Dzień jak każdy inny

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×