Ina♡

 Opiekun Serwera
 • Content count

  208
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8g 40m 33s

Community Reputation

272 Wyjadacz

About Ina♡

 • Rank
  Doświadczony komentator
 • Birthday 03.10.1991

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Miejscowość:
  Gdańsk
 • Zainteresowania:
  Ruch <3 Real <3
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

6188 profile views
 1. [1.6] ...

  @SpeeDu` @PALE 2k4. Proszę jakiegoś Bl'a o zajęcie się rozpiską (czytelną) !
 2. Siemanko

  Witaj
 3. MIA NA DD2 :D

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 4. MIA NA DD2 :D

  Szczerze Mijka ? bardzo cię lubię ale waham się co do twojego podania,pojawiasz się, jesteś chwilkę i po czasie uciekasz :/ Ja potrzebuje ogarniętych z czasem adminów,sama skupiam się na córce i mam mniej czasu na dd2 dlatego bardzo dużo pomaga mi aktywność adminów. Dam ci szansę ale będę miała na uwadze twoją aktywność. Odezwij się do opiekuna na pw.
 5. Nowy Dust2 trafił do gry!

  nowy Dust-nowe crashe ..
 6. bry ;)

  Cześć
 7. 0:1:1330007 - VACKUWER PESTKUWER [t] .

  podejmiecie jakąś decyzje ? Proszę jakiegoś Bl'a o rozpatrzenie zgłoszenia.
 8. [1.6] hahaha Po raz drugi xd

  Admin miał prawo dać ci bana z powodem"wrzuć demko na forum" i może to robić za każdym razem gdy ma podejrzenia co do twojej gry,skąd mamy pewność,że dzisiaj grasz czysto a jutro sie nie odpalisz ? Za to rekompensaty nie ma Czekaj cierpliwie na rozpiskę mamy na to 24h Zamykam do czasu rozpiski aby nie było spamu.
 9. Podanie Agatka.

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Podanie zostało zaakceptowane. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 10. Podanie Agatka.

  Nie wyciągajmy brudów z przeszłości,ja też popełniłam mnóstwo błędów a mimo wszystko nadal tu jestem,nie ma ludzi idealnych Była bardzo dobrym adminem i wiem,że nadal nim będzie. Póki ja tu jestem moje drzwi zawsze są dla niej otwarte Przyjmuję.
 11. Aktywność administracji

  Aktywność adminów jest sprawdzana na bieżąco, więc zajmij się na spokojnie swoimi obowiązkami a to zostaw nam Opiekunowie nie mają obowiązku siedzieć na serwerze bo jak wiesz mamy też swoje życie,macie z nami kontakt więc jak coś się dzieje to zawsze admini piszą pw. Często gracze zgłaszają prawie każdego, nawet jak gracz jest czysty, więc trzeba brać na to poprawkę. Komenda oczywiście odpada bo cały czat będzie zaspamowany,już kiedyś tak było i nie przeszło.
 12. Wprowadzenie ciszy nocnej.

  Ja tam mu nawet zazdroszcze,że chłopak ma swój świat
 13. Tak ciężko odejść kiedy dalej jest coś między wami między myślami , przy walce z uczuciami tak ciężko spojrzeć na to szczerymi oczami gdy przeszłość tylko rani wspomnienia chcą Was zabić tak ciężko w moment zostawić to co was dławi chyba nauczeni walczyć nie umiecie się pozbawić tego za dobrze znam cienie samotności w tłumie im więcej czujesz kurwa tym mniej rozumiesz nie warto się zgłębiać w powód straty bo będzie bardziej bolec to taka walka w której każdy kiedyś poległ to taka akcja której koniec może zniszczyć zdrowie psychicznie gorzej się czujesz i to potwornie nie jeden to wie chyba większość ma już dość tej samotnej walki z tym co siedzi nam w głowie na codzień Tobie nie powiem ile upłynąć ma czasu żebyś ogarnął się po niej, bo każdy z nas ma inaczej.
 14. Daj mi skala wita

  Hej
 15. ElDO

  Witaj młody

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice