cajmert

 Właściciel
 • Content count

  2989
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 14g 38m 21s

Community Reputation

1497 Ambitny

About cajmert

 • Rank
  Profesor
 • Birthday 30.04.1996

Kontakt

 • Strona internetowa:
  http://cskatowice.com/

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kalety
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

8501 profile views
 1. Świąteczny pocałunek #4 Tegoroczne święta będą wyjątkowe. Magia tego okresu dotknie również naszej sieci. Codziennie nowe konkursy! Osoba, która otrzyma największą ilość punktów we wszystkich konkursach wygrywa nagrodę! 1 Miejsce - PSC o wartości 30 zł + zestaw 5 gier. 2 Miejsce - Skin o wartości 5 euro lub podkładka pod myszkę. 3 Miejsce - zależne, co wybierze osoba mająca drugą lokatę. Jak punkty będą przydzielane? Wszystkie odpowiedzi zostaną ocenione przeze mnie i @Ogen Dogen w każdym konkursie i nagradzane 1-3 punktów za każdą! Pytanie na dziś: Wystarczy, że opiszesz nam swoje najwspanialsze wspomnienie świąteczne. Coś co ci się przydarzyło w Święta Bożego Narodzenia i czego nie zapomnisz do końca życia. Czas na odpowiedzi macie do 16 grudnia 23:59. Po tym czasie temat zamknie się automatycznie.
 2. Podanie Dez

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Podanie zostało odrzucone. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 3. Podanie Dez

  napisali wyzej, daj sie poznac innym
 4. Piras

  Oczywiście, że na Tak aktywny na serwerze pełna kultura zgłasza mi na steam jak i u@ nie pamiętam, aby miał jakiekolwiek zatargi z graczami, a przede wszystkim z administracją.
 5. spółpraca

  Takie luźne pytanie. Studia skończone w Wyższej Szkole Robienia Hałasu czy Szlachta nie pracuje? :V
 6. VIP SIXU

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Sprawa została wyjaśniona Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 7. VIP SIXU

  steam zapro poleciało
 8. 13 Grudzień 2017 - Haj$ Team vs BOR

  http://www98.zippyshare.com/v/RdYovU8l/file.html
 9. [1.6] Skarga na niekompetentnego admina :)

  @Mihal
 10. Zapraszamy serdecznie do konkursu, w którym do wygrania jest gra DOOM 3 BFG EDition! Zasady konkursu: Polub post i oznacz w komentarzu dwóch znajomych! W piątek (godziny wieczorne) losowanie! Link:
 11. Świąteczny pocałunek #3 Tegoroczne święta będą wyjątkowe. Magia tego okresu dotknie również naszej sieci. Codziennie nowe konkursy! Osoba, która otrzyma największą ilość punktów we wszystkich konkursach wygrywa nagrodę! 1 Miejsce - PSC o wartości 30 zł + zestaw 5 gier. 2 Miejsce - Skin o wartości 5 euro lub podkładka pod myszkę. 3 Miejsce - zależne, co wybierze osoba mająca drugą lokatę. Jak punkty będą przydzielane? Wszystkie odpowiedzi zostaną ocenione przeze mnie i @Ogen Dogen w każdym konkursie i nagradzane 1-3 punktów za każdą! Pytanie na dziś: Wystarczy, że napiszesz (a jeśli masz nastrój możesz też opisać) jaka jest twoja ulubiona tradycja i potrawa świąteczna! Czas na odpowiedzi macie do 14 grudnia 23:59. Po tym czasie temat zamknie się automatycznie.
 12. Mapa zamiast SNOW

  Zmodyfikuję ten dźwiek i i wtedy
 13. Mam problem..

  Ban jest na takie samo IP, jakie ty posiadasz. Radiówka, nie radiówka.. akurat taki sam nick, jaki ty posiadasz (jeśli dobrze zrozumiałem).
 14. Cześć

  czesc

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice