Jump to content

KaMiLeGG

Gracz
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  35m 35s

Community Reputation

0 Świeżak

About KaMiLeGG

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Upoważnienie CT

  Nick na serwerze: KaMiLeGG Wiek: 14 lat Posiadasz działający mikrofon? (Tak/Nie): Tak Posiadana ilość godzin na serwerze: 27 godzin Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/server_info/jb.cskatowice.com:27015/top_players/?query=KaMiLeGG Znajomość regulaminu?(Tak/Nie): Tak Kontakt: Steam/ TS3
 2. V.I.P - JailBreak

  Nick:KaMiLeGG STEAM_ID: STEAM_1:1:222655521 Forma płatności: SMS Kontakt: Steam
 3. [cs:go] KaMiLeGG prośba o ub

  Odbanujesz ?
 4. [cs:go] KaMiLeGG prośba o ub

  Nick podczas gry: KaMiLeGG Data Bana: 02-13-2018 Mapa: JailBreak Nick Admina: Co złego to nie my (jb) Powód Bana: Byłem w CT a trzeba być na liście Screeny (paczka .zip): Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:222655521 Wycinek z konsoli / link do bana: Zostałem zbanowany z mojej głupoty ponieważ wszedłem do CT a trzeba być na liście prowadziłem normalnie normalne polecenia itd. Gdy admin wszedł szybko wyszedłem za wszystko przepraszam i w jaki sposób mógł bym to naprawić to tyle z mojej strony proszę o szybkie rozpatrzenie. Dodam jeszcze ze lubię ten serwer i nie chciał bym tak skończyć.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×