Jump to content

domdum

 Admin TeamSpeak 3
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7g 49m 22s

Community Reputation

10 Świeżak

2 Followers

About domdum

 • Rank
  Nowicjusz
 • Birthday 08.01.1999
 • Age 19

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Gliwice
 • Platforma:
  Steam
 • Age 19

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. Tygodniowe losowanie nagród!

  3, 12, 23, 27, 36, 43
 2. Dżem Dobry. ♥

  Hej
 3. IEM - spotkanie (duże)

  Może i ja bym wpadł tak na 90% jak w piątek nie zaszaleje xD
 4. Siema.

  Siemanko
 5. Chodź, pokochaj mnie, zakochaj się we mnie?

  Uczucia i emocje, którymi darzymy inne osoby często są niepewne, z tego powodu, że nie do końca zależą od nas samych. Nawet jeśli to i tak ta druga osoba może całkowicie je zniszczyć. W szczególności z miłością nie jest łatwo, bo wchodzą w grę ogromne uczucia, jeśli komuś na prawdę zależy. Czasami przynoszą ból i cierpienie, ale też doświadczenie. To nas uczy, zmienia, wpływa na charakter i niepewność. Z czasem rany się goją, ale i tak bywają rozdrapywane. Wtedy wraca ból lub przynosi on gniew. Czas to jedna z największych i najważniejszych rzeczy jakie można w życiu dostać i dać. Mówię o poświęceniu swojego czasu komuś albo czemuś. To jest tak jakby poświęcać część siebie. W miłości czas zbliża i przyzwyczaja. Gdy spędzasz swój czas z ukochaną osobą, czujesz się najszczęśliwszy na świecie. Nie wiadomo kiedy upływa godzina, dzień czy miesiąc. Mimo, że tak dużo zyskujemy z czasem, to potem mamy więcej do stracenia. Najbardziej bolą nieodwzajemnione uczucia w związku, który trwa już jakiś czas i była w nim obustronna miłość. Szczerze współczuję wszystkim osobą, które zostały odrzucone po dłuższym czasie wspólnego życia, tak o bez powodu. Mimo wszystko, niezależnie od ryzyka i konsekwencji, warto próbować. Miłość jest chyba najpiękniejszą rzeczą jaka może spotkać człowieka. Uczucie bliskości, tęsknoty, zaufania, bezpieczeństwa, ciepła drugiej osoby, zainteresowania, pożądania, radości i wiele innych. To, że wiesz na co w danym momencie Twoja druga połówka ma ochotę, jak ją rozbawić, uszczęśliwić, co lubi robić, co jeść, jak reaguje na różne rzeczy. To, że wiesz co jej jest nawet, gdy mówi że nic, albo wiesz, że gdy wraca wcześniej z wieczoru z kumplami to nie dlatego, że mu się nie podobało, tylko dlatego że woli pobyć z Tobą. Te rzeczy powodują, że aż człowiek motywuje się do działania. Tak, coś w tym jest, że dla tej drugiej osoby, człowiek przestaje myśleć tylko o sobie. W prawdziwej miłości nawet bardziej chce się dobrze i szczęścia dla swojego skarbu niż dla siebie. Bardzo uszczęśliwia sama z siebie, gdy widzisz uśmiech na jej/jego twarzy, dostrzegasz to jak na Ciebie patrzy, słyszysz ten ukochany głos. Wzajemne pomaganie sobie, wspieranie się, robienie prezentów i niespodzianek, uszczęśliwianie, dawanie nadziei, poczucia bycia potrzebnym i chęć oraz plany na przyszłość z tą drugą osobą, to czyny to które budują, wzmacniają i uwydatniają miłość. Życzę każdemu, by znalazł tą prawdziwą, jedyną w swoim rodzaju, miłość.
 6. bryy

  Cześć
 7. Luwr - św. GaleriAnki

  Witam w mojej skromnej galerii mych arcydzieł. Kiedyś trochę w tym siedziałem. Niestety tamte dzieła przepadły, więc powoli będę ją powiększał nowymi. Aktualnie w gimpie, bo nie chce mi się na razie instalować PS'a. Zapraszam do komentowania i oceniania.
 8. siemanenko:3

  Cześć, zapraszam na TS'a
 9. Znam tego wariata. Aktywny, pomysłowy, ogarnięty. Myślę, że by się przydał
 10. Tygodniowe losowanie nagród!

  7, 13, 19, 34, 37, 45
 11. Dziki - Kłamiesz

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×