Jump to content

Lovelas1

Gracz
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1g 6m 27s

Community Reputation

2 Świeżak

About Lovelas1

 • Rank
  Nowicjusz
 1. hmm

  Może teraz zmienicie na coś bardziej adekwatnego? Prezenta bym wywalił.
 2. Dzień dobry

  Dzień dobry wszystkim, pomyślałem, że po tylu miesiącach intensywnej gry wypada się przedstawić. Jestem Ryszard, pracuję na jednym z krakowskich uniwersytetów i od dziesiątek lat gram w CS 1.6. Jakoś sentyment przeważa nad skórkowymi możliwościami nowszej wersji. Ponadto lubię czasem pośmiać się z kogoś na serwerze (tak, aby nie poczuł się obrażony - nie zawsze to wychodzi) bądź pogadać o sytuacji politycznej w kraju. Nie lubię głupoty i patrzenia z góry. Dawno temu współtworzyłem podobną społeczność, ale to były lata temu i nic już z tego nie pozostało. Jednym z największych marzeń związanych z CS to LAN 5v5 w jednym pokoju - może się jeszcze uda. Co do nick'a - > nie jest z niczym związany, nie wiem skąd się wziął, chętnie bym go zmienił, ale wtedy straciłbym większość kontaktów za serwerze (jak ludzie by mnie poznali?). Z ciekawostek: jest 1 osoba, której nie lubię na serwerze, i szczerze jej to mówię.
 3. [1.6] Prośba o UB Lovelas

  Nick podczas gry: Lovelas Data Bana: 20.12 Mapa: dust2_xmas/snow Nick Admina: piras Powód Bana: skoncz spinac, dobranoc Screeny (paczka .zip): brak Twoje IP / SteamID: STEAM_0:1:26039721 Wycinek z konsoli / link do bana:[AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Piras [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cskatowice.com [AMXBans] Reason: 'skoncz spinac, dobranoc' [AMXBans] Duration: '1 hour' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:26039721' [AMXBans] Your IP: '83.22.111.141' [AMXBans] =============================================== Nie do końca wiem za co po raz kolejny wyłapuję bana od admina Piras. Nikomu nie ubliżałem, nigdzie nie spinałem. Kilka razy już usłyszałem od admina, aby "zamknął japę" (nie dzisiaj), bo coś tam coś tam, ale nie wiem dlaczego tym razem. Prosiłbym jedynie o uzasadnienie. Dziękuję i przepraszam za zmarnowany czas.
 4. [1.6] Prośba o UB Lovelas SSY

  Nick podczas gry: Lovelas Data Bana: 18.12.2016 Mapa: dust2 Nick Admina: brak Powód Bana: SSY Screeny (paczka .zip): http://www24.zippyshare.com/v/qSNWy1X0/file.html Twoje IP / SteamID: 'STEAM_0:1:26039721' Wycinek z konsoli / link do bana: brak Ja rozumiem, że dobre staty, ale równo grałem. Pozdrawiam Pirasa.
 5. [1.6] Lovelas Ban za WH (odwołanie)

  Witam wszystkich, rozumiem, że niektórym może się moja osoba nie podobać, ale to nie powód by od tak dawać mi bana i w uzasadnieniu podawać informacje wyciągnięte z palca. Myślałem, że skoro Państwu przysługuje 24h na uzasadnienie, to chociaż ja dostanę tę 1h na odwołanie się od zawartych w uzasadnieniu informacji. Pierwsza kwestia, jeśli ktoś ma do mnie pretensje, że trafiam w drzwiach z respa tt, to chyba nie przegrał kilkuset godzin na samym dust2. Jest tyle schematów w jakim ct wyskakuje stamtąd, iż czasem można zaszaleć i nawet bez wtórego przybliżenia strzelić i raz na 1000 się trafi. Miałem przy tej sytuacji farta, to niczego nie udowadnia. Przybliżenia nie było bo jak masz celownik wymierzony w lukę, to nie wpływa to na celność. Pierwszy raz tak zrobiłem od miesiąca i trafiłem. Druga kwestia, za szybko? Z AWP? W żadnym przykładzie nie było za szybko, oprócz drugiego. Ale proszę zauważyć, że w poprzedniej akcji właśnie tam dostałem, więc z automatu przybliżenie na piach. Nawet jakbym chciał z WH grać, to po przekątnej nie jestem w stanie po wyjściu trafić idealnie w punkt. Miałem farta. Trzecia sprawa, a nawet dwie od razu. Za szybko na długiej i gali? Na długiej widać karabin jasno i klarownie, spanikowałem, strzeliłem myśląc że wyjdzie. Nie wyszedł, tylko stanął, nie będąc świadomy że jest widoczny. Gala - czekałem na typa i trafiłem - wcale nie szybko, proszę sobie porównać z innymi, a nie z własnymi umiejętnościami. Na pewniaka z respa CT na reklamę - proszę się przypatrzyć, że mój styl gry często polega na głupim rushowaniu. Czasem się uda, czasem ktoś przykampi. Biegnę przed siebie, nie patrząc na to, czy ktoś akurat mnie zza skrzynki ustrzeli. W podanej sprawie zostały przedstawione jedynie dowody, które opierały się na: "wiecie jakie mam zdanie", "za szybko". Oczywiście, jest to serwer prywatny, decyzja należy do administratora serwisu/serwera, jednakże proszę, aby sprawę potraktowano bez uprzedzeń. Nikogo na serwerze nie obrażam, nikomu nie przeszkadzam, zgłaszam cziterów, drużynie najczęściej pomagam. Jestem w stanie zrozumieć fakt, iż czasem powiem coś głupiego, albo napiszę czeba zamiast trzeba i zostanę wyzwany od analfabetów, ale nie jest to powód do dania pernamentnego bana bez możliwości odpowiedzenia na zarzuty. Można zrobić SS. Można się lepiej przygotować do demka, bo i czas mojego nie zgrywa się z tym, który przedstawia admin w moim wątku. Podsumowując. Lubię tutaj grać, gram bardzo długo, ale nic na siłę. Proszę jednak, abyście tak dobrze jak traktujecie swoich, traktowali obcych.
 6. [1.6] Lovelas Ban za WH (odwołanie)

  Nie spieszcie się - wyjdzie mi to na dobre.
 7. [1.6] Lovelas Ban za WH (odwołanie)

  Nick podczas gry: Lovelas Data Bana: 06.12 Mapa: de_dust2 Nick Admina: borys Powód Bana: WH Screeny (paczka .zip): Brak Twoje IP / SteamID: 'STEAM_0:1:26039721' Wycinek z konsoli / link do bana: nie wiem Gram chyba od miesiąca na waszym serwerze, stałe staty, raz lepiej, raz gorzej. Czasem mam farta, czasem wręcz przeciwnie. Mam jakieś 1100 godzin przegranych na CS 1.6, więc niektóre akcje mogą się wydać podejrzane, ale chociaż moglibyście zrobić screeeny a nie od razu WH. Proszę o UB

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×