Jump to content

Zaczarowana.

 [CS 1.6] Admin 4Maps
 • Content count

  1052
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 17g 23m 48s

Everything posted by Zaczarowana.

 1. Bye :')

  Kogo ja będę bić ;v Trzymaj się i wracaj szybciutko ;v
 2. Pokaż swoją twarz vol.2 [2017]

  <33
 3. [1.6] Banik ;v

  Nick podczas gry: Numa numaa jeeeej Data Bana: 22.05.2018 - 19:41:03 Mapa: de_rats Nick Admina: Justyna:) Powód Bana: WH. Odwolaj sie na forum Screeny (paczka .zip): - Twoje IP / SteamID: STEAM_0:0:199413413 Wycinek z konsoli / link do bana:http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=141663
 4. PATKOLOGIA !!!!!!! <3

  Hmm.. Przecinek zgubiles się? Ktoś wie może kogo to dziecko? XD Nie polecam XD @domdumNie znasz się XD
 5. Szczała olo

  Trzymaj się
 6. Hello!

  Hej!
 7. noo cześć

  Hej!
 8. Dziekuje :)

  Cześć, powodzenia!
 9. Twoja panna jest jak panda. ❤

  Twoja panna jest jak panda Wielka i kolosalna Każdy miał już ja z rana Bo każdemu tu ssała ❤❤❤ Nie chce widzieć jej z rana Bo jest niepomalowana Ale ją widzę, jest ładna Bo się zmyć zapomniała
 10. [1.6] Skarga? ,3

  Twój nick: zα¢zαяσωαиα* Nick admina/gracza: Bounty Steam_id admina/gracza: - Serwer: PB 4Fun Mapa: Snow, Lidl Data i godzina: 15.05.2018 <19.00/20.00> Opisz sytuację/zdarzenie: Postaram napisać to w skrócie. ;v Po wbiciu na serwer zwróciła moją uwagę jedna rzecz - Podejście admina. Admin miał w tyłku co piszą i mówią jego koledzy, którzy nawet nie wahali się. Święta nie jestem, ale pisanie typu "(...) w dupe ruchana" nawet gdy nie obrażasz kogoś z Cs'a tylko brata oraz "kurwa, jebany" do innych graczy nie powinno mieć miejsca. Rozumiem, że nie banujemy za parę przekleństw, jednak obrażanie i takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Admin nawet nie zwracał uwagi na takie teksty. Przeciwnie, rozmawiał z nimi normalnie i się śmiał z tego. Po zwróceniu uwagi, że takie coś nie powinno mieć miejsca zakrył się tym, że tego nie widział i żebyśmy pisali takie rzeczy na u@. Może się zdarzyć się, że admin nie zauważy, bo jest to bardzo możliwe, jednak admin rozmawiał z nimi i odpowiadał jak ktoś coś pisał. Rozmawia z nimi normalnie i odpowiada na to co piszą, jednak takie słowa umykają mu? ;v Chyba jest głuchy i ślepy, ale nie do końca. XD Po napisaniu przez gracza "stanik" - "kurwa jebany wh ma" admin zrobił ss'y tak jak należało dla gracza, którego zgłosił Stanik, jednak chyba zapomniał o tym, żeby upomnieć kolegę Stanika, że takie coś z jego strony nie powinno mieć miejsca. Nie zrobił tego w żadnej z sytuacji. Rozmawiał sobie dalej z nim i resztą kolegów którzy zachowywali się tak samo. To prawda, że możemy pisać takie rzeczy na u@, jednak admin jest od tego, aby pilnować serwera, a nie śmiać się z kolegami, którzy się tak zachowują. Z tego co wiem jest consola i mógł wrócić do tej sytuacji, ponieważ nie wychodził z serwera, jednak olał to i rozmawiał dalej. Pisze, że zgłaszać, a gdy napisaliśmy to olewa? To ja już się pogubiłam w tym. ;v Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): HLTV, Logi, @Rozbójniczka :3.
 11. Niebieskowłosa!

  Ooo wszystkiego co najlepsze! <3
 12. [1.6] Skarga? ,3

  "" i nie zasłaniałem się słowami typu "nie widziałem", ponieważ tak mogło być." XDDDDDDD Ja napisałam wszystko co chciałam. Są logi i HLTV. Miłego wieczoru.
 13. Urodzinki Kasii

  Wszystkiego co najlepsze! <3 ;*
 14. Hello people !!

  Hej
 15. Klaniam sie niskoo ;)

  Hej.
 16. Tygodniowe losowanie nagród!

  1,2,5,23,34,35
 17. Odświeżenie forum CSK?

  Mega są. Bardzo mi się podoba.
 18. Ogarnięty, szybko się nauczy. Na tak.
 19. Hello! <3

  Uważaj, @P@tRyKniebezpieczny jest XDD Heeej!
 20. Witam! :D

  Cześć
 21. Siemanko! :D

  Hej
 22. Dzień dobry!

  Heeej! ❤
 23. Siemanko

  Cześć bocie!
 24. Witam.

  Hej!

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×