f1oletyN'

Gracz
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6g 33m 9s

Community Reputation

12 Świeżak

About f1oletyN'

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday November 8

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  pod Katowicami
 • Zainteresowania:
  Co jak co, najlepiej poznać mnie podczas rozmowy.
  Nie zmienia to faktu, że chętnie się podzielę:

  > Głębokie rozmowy,
  > oraz te zwyczajne/śmieszkowate :D ,
  > Gry komputerowe (cpt obv),
  > Fantastyka,
  > Jedzenie oraz świetny trunek,
  > Programowanie ( dopiero zaczynam :D),
  > Słowianizm - piękna kultura, bo nasza!
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Witam!

  Siema
 2. Witam +18 Users or only with parents permission :D

  Słuchaj, zrobisz mi fragmovie, rozumiesz? To jest obłędne jak dobrze to jest zrobione! A poza tym, witamy
 3. Awatar

  Myślałbym nad mniej zaokrągloną czcionką. Coś takiego prostego bez wypukłości. Praca dobra, ale poczekam jeszcze na inne warianty. Dam się wykazać . @furm1米 jak tam awatar?
 4. Awatar

  Rodzaj pracy: Awatar Rozmiary: na forum, może być 200x200 Tematyka: Słowiańska Kolorystyka: Zimna i ciemna Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .jpg Napis: f1oletyN' Swoje materiały:slowianskibestiariusz.pl/symbole/kolowrot/ Dodatkowe info:no to tak, powyżej dałem link co chciałbym mieć. Teraz detale. Swarzyca musi być wyśrodkowana a napis pod nią. Obydwa elementy chciałbym, aby były "metalowe". Mam na myśli by i kołowrót (był mocniej zaznaczony akcent stali) i napis (ten już może być mniej) biły chłodem. Tło może być i czarne a nawet ciemno-niebieskie. Płatne/Darmowe:Darmowe
 5. Witam :')

  Serwus
 6. Czarny piątek w Polsce

  2. chyba każdego boli najbardziej. Od czego można zrobić zapasy w piwnicy :v
 7. Katowicki PUBG

  steamcommunity.com/id/raeoff Zaproście i można zagrać, byle po tym weekendzie .
 8. Katowicki PUBG

  73zł na platformie Steam.
 9. Katowicki PUBG

  @Ogen Dogen fenomen jest taki, że jest dużą lepszą "wersją" h1z1. Pomimo bugów itd. jest na prawdę w porządku. Coś jeszcze?
 10. Katowicki PUBG

  Siema użytkownicy, ostatnio dostałem w prezencie PUBG i pograłem trochę. Bardzo mi się ta gra podoba, jednakże więcej frajdy byłoby z gry drużynowej niż solo. Stąd moje pytanie - kto ma PUBGa i miałby ochotę pograć?
 11. witam! ☺

  Siemanko
 12. Tu raczej chodzi o bezpośredni odczyt, a nie o akcelerację. Przy wartości "1" będą wczytywane opcje z myszki, bez ingerencji Windowsowych.
 13. Rangi :D

  Siema, pomyślałem sobie, że skoro to grupa od CS:GO więc musicie mieć jakieś rangi/lvl faceita. Pochwalcie się . U mnie LEM i 5lvl Faceit!
 14. Witam Ten poradnik będzie przeznaczony ustawieniom myszki. Dlaczego to takie ważne? Dzięki niej sterujesz w grze, czy to celownikiem czy innym wyznacznikiem, Nie włączysz gry bez niej :v , Z jej pomocą namierzasz na głowę przeciwnika bądź sojusznika (drugie odradzam!). Przejdźmy do konkretu, do myszki samej w sobie! Możemy się spotkać z wieloma przykładami myszek, jednak wypiszę te dwa istotne: Mysz PLUG&PLAY - ustawienia zachowują się takie, jakie wybierzemy. Co ułatwia nam ewentualną konfigurację do LAN'a np. Mysz ze sterownikami - nazwa mówi sama za siebie, dostajemy w zestawie link do strony, skąd je pobrać. Pokażę wam jak się z obydwoma obejść, ale zanim to się stanie... Upewnijmy się, czy podana opcja jest odznaczona w ustawieniach Windows'owych!: Wróćmy zatem do myszek. Jak napisałem są P&P oraz te ze sterownikami, nie ma się czego obawiać! Do pierwszego "gryzonia" dostajemy instrukcję, jakich kombinacji klawiszy użyć do konfiguracji pod siebie: PRO TIP: Aby one zadziały potrzeba przy podłączeniu mieć odpiętą myszkę od komputera. Następnie przyciskasz klawisze do momentu, kiedy podłączysz myszkę do slotu USB. Jeżeli zaś chodzi o drugi wariant myszki, wystarczy pobrać program konfiguracyjny i ustawić pod siebie! PRZEDOSTATNIA KWESTIA: DPI! Każdy mniej więcej wie, z czym to się je. Warianty 400/500DPI a 800/1000DPI, jak je odpowiednio wybrać?: Zależy od swoich preferencji! Polecam osobiście dobrać pierwszą parę tzn. 400/500DPi pod rozdziałki 4:3. Dlaczego tak? Jest polecana i stosowana przez profesjonalistów, Celowanie jest bardziej dokładne a celownik nie ucieka. Drugi zaś jest odpowiedni dla tych 16:9 oraz 16:10. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UaM765-S515ibLyPaBtMnBz7xiao0HL5f-F1zk_CSF4/edit#gid=1762004852 To jest dokument, zawierający ustawienia PROGAMER'ów (nie do końca aktualny, aczkolwiek jest) OSTATNIA KWESTIA: Polling Rating i RAWINPUT. Wartości wahają się pomiędzy 500Hz i 1000Hz, są zależne od mocy komputera. 500Hz - gdy Twój komputer nie jest za mocny, 1000Hz - kiedy Twój komputer jest wystarczająco silny. RAWINPUT 0/1 - 0 kiedy chcemy, aby ustawienia Windows'owe zostały importowane do gry (CS:GO) a 1 stosujemy, gdy nie chcemy ich importować. To wszystko w tym poradniku, mam nadzieję że się przyda!
 15. Kolejny zbędny update. Nadal mnie zastanawia, dlaczego nie wzięli się za modele CT na DD2. Ale mniejsza, zmienili ikonki żeby nie było, że się obijają.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice