Jump to content

f1oletyN'

Gracz
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  6g 39m 7s

Community Reputation

14 Świeżak

About f1oletyN'

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday November 8

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  pod Katowicami
 • Zainteresowania:
  Co jak co, najlepiej poznać mnie podczas rozmowy.
  Nie zmienia to faktu, że chętnie się podzielę:

  > Głębokie rozmowy,
  > oraz te zwyczajne/śmieszkowate :D ,
  > Gry komputerowe (cpt obv),
  > Fantastyka,
  > Jedzenie oraz świetny trunek,
  > Programowanie ( dopiero zaczynam :D),
  > Słowianizm - piękna kultura, bo nasza!
 • Platforma:
  Steam

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. Dzień dobry bardzo, jestem Ajs ...

  Czołem
 2. Witam!

  Siema
 3. Witam +18 Users or only with parents permission :D

  Słuchaj, zrobisz mi fragmovie, rozumiesz? To jest obłędne jak dobrze to jest zrobione! A poza tym, witamy
 4. Awatar

  Myślałbym nad mniej zaokrągloną czcionką. Coś takiego prostego bez wypukłości. Praca dobra, ale poczekam jeszcze na inne warianty. Dam się wykazać . @furm1米 jak tam awatar?
 5. Awatar

  Rodzaj pracy: Awatar Rozmiary: na forum, może być 200x200 Tematyka: Słowiańska Kolorystyka: Zimna i ciemna Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .jpg Napis: f1oletyN' Swoje materiały:slowianskibestiariusz.pl/symbole/kolowrot/ Dodatkowe info:no to tak, powyżej dałem link co chciałbym mieć. Teraz detale. Swarzyca musi być wyśrodkowana a napis pod nią. Obydwa elementy chciałbym, aby były "metalowe". Mam na myśli by i kołowrót (był mocniej zaznaczony akcent stali) i napis (ten już może być mniej) biły chłodem. Tło może być i czarne a nawet ciemno-niebieskie. Płatne/Darmowe:Darmowe
 6. Witam :')

  Serwus
 7. Czarny piątek w Polsce

  2. chyba każdego boli najbardziej. Od czego można zrobić zapasy w piwnicy :v
 8. Katowicki PUBG

  steamcommunity.com/id/raeoff Zaproście i można zagrać, byle po tym weekendzie .
 9. Katowicki PUBG

  73zł na platformie Steam.
 10. Katowicki PUBG

  @Ogen Dogen fenomen jest taki, że jest dużą lepszą "wersją" h1z1. Pomimo bugów itd. jest na prawdę w porządku. Coś jeszcze?
 11. Katowicki PUBG

  Siema użytkownicy, ostatnio dostałem w prezencie PUBG i pograłem trochę. Bardzo mi się ta gra podoba, jednakże więcej frajdy byłoby z gry drużynowej niż solo. Stąd moje pytanie - kto ma PUBGa i miałby ochotę pograć?
 12. witam! ☺

  Siemanko
 13. Tu raczej chodzi o bezpośredni odczyt, a nie o akcelerację. Przy wartości "1" będą wczytywane opcje z myszki, bez ingerencji Windowsowych.
 14. Rangi :D

  Siema, pomyślałem sobie, że skoro to grupa od CS:GO więc musicie mieć jakieś rangi/lvl faceita. Pochwalcie się . U mnie LEM i 5lvl Faceit!
 15. Witam Ten poradnik będzie przeznaczony ustawieniom myszki. Dlaczego to takie ważne? Dzięki niej sterujesz w grze, czy to celownikiem czy innym wyznacznikiem, Nie włączysz gry bez niej :v , Z jej pomocą namierzasz na głowę przeciwnika bądź sojusznika (drugie odradzam!). Przejdźmy do konkretu, do myszki samej w sobie! Możemy się spotkać z wieloma przykładami myszek, jednak wypiszę te dwa istotne: Mysz PLUG&PLAY - ustawienia zachowują się takie, jakie wybierzemy. Co ułatwia nam ewentualną konfigurację do LAN'a np. Mysz ze sterownikami - nazwa mówi sama za siebie, dostajemy w zestawie link do strony, skąd je pobrać. Pokażę wam jak się z obydwoma obejść, ale zanim to się stanie... Upewnijmy się, czy podana opcja jest odznaczona w ustawieniach Windows'owych!: Wróćmy zatem do myszek. Jak napisałem są P&P oraz te ze sterownikami, nie ma się czego obawiać! Do pierwszego "gryzonia" dostajemy instrukcję, jakich kombinacji klawiszy użyć do konfiguracji pod siebie: PRO TIP: Aby one zadziały potrzeba przy podłączeniu mieć odpiętą myszkę od komputera. Następnie przyciskasz klawisze do momentu, kiedy podłączysz myszkę do slotu USB. Jeżeli zaś chodzi o drugi wariant myszki, wystarczy pobrać program konfiguracyjny i ustawić pod siebie! PRZEDOSTATNIA KWESTIA: DPI! Każdy mniej więcej wie, z czym to się je. Warianty 400/500DPI a 800/1000DPI, jak je odpowiednio wybrać?: Zależy od swoich preferencji! Polecam osobiście dobrać pierwszą parę tzn. 400/500DPi pod rozdziałki 4:3. Dlaczego tak? Jest polecana i stosowana przez profesjonalistów, Celowanie jest bardziej dokładne a celownik nie ucieka. Drugi zaś jest odpowiedni dla tych 16:9 oraz 16:10. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UaM765-S515ibLyPaBtMnBz7xiao0HL5f-F1zk_CSF4/edit#gid=1762004852 To jest dokument, zawierający ustawienia PROGAMER'ów (nie do końca aktualny, aczkolwiek jest) OSTATNIA KWESTIA: Polling Rating i RAWINPUT. Wartości wahają się pomiędzy 500Hz i 1000Hz, są zależne od mocy komputera. 500Hz - gdy Twój komputer nie jest za mocny, 1000Hz - kiedy Twój komputer jest wystarczająco silny. RAWINPUT 0/1 - 0 kiedy chcemy, aby ustawienia Windows'owe zostały importowane do gry (CS:GO) a 1 stosujemy, gdy nie chcemy ich importować. To wszystko w tym poradniku, mam nadzieję że się przyda!

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×