shoxik

Gracz
 • Content count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Ambitny

About shoxik

 • Rank
  Doświadczony komentator
 • Birthday

Informacje

 • Platforma:
  Steam
 1. Tamten Rok 2016 24 Grudnia był dla mnie zarąbiście wyjątkowym dniem dlatego że w tamte święta przyjechała Ciotka z Niemiec której 5 lat nie widziałem itp itd.. Ale najlepsze było to że zapomniałem bo moja pamięć jest irytująco głupia że jest POST i w Boże narodzenie się nie je mięsa a ja odwaliłem kawał z braciakiem i zamówiliśmy kebaba z ostrym sosem w bułce z baraniną, bo bar z kebabem był otwarty przez turków u mnie w mieście, tak więc to było największą głupotą, której nigdy nie zapomnę .
 2. Witajcie :)

  cze!
 3. Jestem na Tak + ladne prace + wymagania + potrzeba grafikow
 4. Sieeemanko

  Cze$Ć.!
 5. KANAŁ NA SZYBKOŚCI

  Nazwa kanału: KozaK123 Rodzaj kanału: (prywatny/klanowy): prywatny Nick admina na kanale: SeksiaK Ilość podkanałów: 3
 6. Imię: Adrian Wiek:16 lat ;d Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Teraz tak do około 3 godzinek Co chciałbyś zmienić: Raczej nic, wszystko jest w jak najlepszym porządeczku ;)) Dlaczego akurat ty: Wydaje mi się że spełniam wymagania, a rekrutacja jest otwarta to czemu by nie spróbować 2 raz? Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com: Miesiąc i 13 dni. Jakie wymagania spełniasz : Nie spełniam jednego wymagania - Wieku. Przynajmniej 100 postów na forum + Wiek 17+ - Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy) + Dobry kontakt z społecznością CSK + Brak ostrzeżeń "warnów" na forum + Przynajmniej 2 miesiące stażu w sieci.No prawie.. , ale to da się bez problemu nadrobić. Aktywność zarówno na forum jak i serwerze + Umiejętność moderacji forum + Umiejętność obsługi AMXBans + Umiejętność pracy w grupie + Poprawna polszczyzna +
 7. Pytanie tygodnia - #5

  Tak. Bo nigdy nie byłem na takich Eventach i chciałbym zobaczyć jak tam jest na Żywo a nie tylko Youtub czy internet

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice