Jump to content

TBk

 Opiekun Serwera
 • Content count

  421
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 2g 3m 25s

Community Reputation

127 Wyjadacz

5 Followers

About TBk

 • Rank
  Maniak
 • Birthday 14.02.1994
 • Wiek 24

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Chorzów
 • Zainteresowania:
  Netflix, chipsy, alko, pizza <3
 • Platforma:
  Steam
 • Wiek 24

Recent Profile Visitors

2530 profile views
 1. Galeria by Azzerus

  Dobra, masz + za wilka Bez zbędnego oceniania i dyskusji. Ja wiedziałem, że my się dogadamy ;D
 2. WeIone wita Was :P

  Cześć Ja mieszkałem 2012 - 2017 w Myszkowie, więc sąsiad. Śmiesznie, bo: 1994 - 2012 - Chorzów 2012 - 2017 - Myszków 2017 - nadal - Chorzów
 3. przewaga tt

  @zaksiu już o tym wie od jakiegoś czasu, ale tak jest zrobiony ten mod. Na razie nie da się z tym nic zrobić.
 4. Siren (2018)

  Zapowiada się jakiś fajny serial. Pewnie obejrzę
 5. Michael Jackson - Dirty Diana

  Nuta na dziś, wysłuchana w Silesii
 6. no czeeeść ! ;)

  Imię to samo. Wiek też. Lokalizacja także się zgadza. Różni nas tylko wersja CS'a Witam.
 7. Hm, złożyłem zlecenie. Więcej szczegółów omówiłem na PW. Nie mam zastrzeżeń. Praca ok. To co chciałem otrzymałem. Jestem na tak.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ZBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 9. Ban zostaje. Nie wnikam czy było to wh, czy też info na TS - dla mnie spalone. Bardziej zastanawia mnie fakt, dlaczego admin nie wchodzi na specta, aby obejrzeć gracza, tylko słucha się jakiejś osoby postronnej. W tym przypadku admin Pablo konsultował się z graczem eWka. (dialog pomiędzy nimi). Proszę o wyjaśnienie tego już na własną rękę opiekunów @Anox @HayastaN @reduX.
 10. [cs:go] Prośba o UB

  Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Sprawa została wyjaśniona Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. Z Pozdrowieniami, Ekipa CSKatowice.com
 11. [cs:go] Prośba o UB

  @Taborecik <3 porozmawiamy na PW Perm za wyzwiska to "trochę" za mocne, ale uznaję, że to po prostu pomyłka. Za chwilkę obejrzę demo. Edit: Bana skracam do 1 dnia jako przestrogę na przyszłość.
 12. Avatar z napisem

  Ok, dzięki + i tak już poleciał
 13. Avatar z napisem

  Rodzaj pracy: Avatar. Rozmiary: Odpowiednie do wstawienia na forum/Steam. Tematyka: Dziewczyna "fantasy". Kolorystyka: Kreatywność twórcy. Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): png. Napis: TBk Swoje materiały: i.gyazo.com/c978e0a3b8b3603aa950a68e185af1b4.png to tylko przykład, ale mi się podoba. Dodatkowe info: Jeśli chodzi o powyższy to chcę żeby miała niebieskie oczy. Co do napisu - chyba lepsza będzie czcionka taka lekka/zawijana czy coś w ten deseń. Do reszty zostawiam wolną rękę. Płatne/Darmowe: Darmowe.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×