All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Życzenia

  Dobrze... tylko wiesz Stanley ja próbuję chodzić na mapę tylko, że po prostu większość osób robi źle początkowe polecenia i zabawy na więcej osób odpadają. A dobrze by było jak byś poszukał nowych a przede wszystkim (śmiesznych) życzonek.!
 3. Życzenia

  Ta sama zasada co z CT. Może by tak iść na mapę ? Nie je..ć lepiej robić ostatnią reakcje i kolorki. Więc nie liczcie że TT będzie wybierało najciekawsze życzenia. Co do tych zbugowanych, postaram się zrobić listę to się je usunie. Dodać nowe ? Można tylko trzeba je znaleźć tym też się mogę zająć jak znajdę więcej czasu.
 4. Today
 5. Życzenia

  Co do zbugowanych życzeń zrobi się listę i się je usunie. A jeśli chodzi o nowe życzenia pod komenda !lr trzeba poszukać i wtedy się doda.
 6. Życzenia

  @!NEZY @STANLEY @Adek :D
 7. Życzenia

  Siema, Gdy terorysta ma życzenie pod koniec rundy to najczęściej jest to "przejmuję kontrolę" lub nocsope na awp, więc dobrze by było żeby pododawać różne nowe życznia bo to zaczyna się robić nudne. Myślę, że dodanie nowych życzeń było by dobrym pomysłem żeby ten nasz jailbreak nie był nudny. Większość tych życzeń pod komendą !lr są zbugowane lub nie działają, więc dobrze by było dodać nowe śmieszniejsze życzenia!
 8. Świąteczny pocałunek #4

  Mnie utkwiły w pamięci Święta, które odbyły się wiele lat temu. Miałam może 13-14 lat, zasiadaliśmy do Wigili jak co roku ok godziny 17, gdy kolacja wigilina zbliżała się ku końcowi, ktoś zapukał do drzwi. Zaskoczona mama otworzyła, a tam stał zmarznięty, wystraszony starszy pan. Troszkę z obawą, troszkę z niedowierzaniem zaprosiliśmy go do środka. Ten człowiek nie wiedział kim jest, ani jak się tu zanalazł. Poczętowaliśmy go kolacją, a później mama pojechała na policję zgłosić zaistniałą sytuację. Okazało się, że pan od wielu lat chorował na Alzheimera, mieszkał 30 km od naszego miejsca zamieszkania i wyszedł z domu 23 grudnia. w drugi Dzień Świąt córka i wnuczka tego pana przyjechały z podziękowaniami za okazałą pomoc. PS: Pamiętajcie o tym dodatkowy "Talerzu" Nie bierzcie go z myślą, że to tylko tradycja, bo może kiedyś nadejść taki dzień, że ten Talerz nie będzie pusty.
 9. wigilia csk

  robimy jakies spotkanie wigilijne ??? w kato??? moze by sie tak zebrac i podzielic oplatkiemXD
 10. START LIGI PB 2vs2 !

  Zmiana punktów #21 oraz #24 w dziale §3 Rozgrywka Podniesiony limit możliwych W/O do trzech! @HeLoN @ZiX @Isabela. @Ogen Dogen @Faker196 @MKG @DominikS. @Zbys @MedioN|| @Bakeer @BKSRAFI @cajmert @Grypsiu @SpontaN @Galras @shifersky @`Szymon #1 @Brzoza @ZyletA @FanaTyK Tsw @Blancik94 @fors @Fatal1ty @SpeeDu` @MarCysia @`ReDvEiN Przy okazji proponuję drużynom zapoznanie się z regulaminem rozgrywek jeszcze raz.
 11. Dwa lata temu Ostatnie wspólne święta z babcią.
 12. Już w tą sobotę MSI Gaming ponownie organizuje spotkanie społecznościowe w Esports Game Arena! Przewidziane są liczne konkursy, gry oraz mini turnieje. Będzie prezentowany najnowszy sprzęt oraz pokazywane możliwości danego sprzętu w najnowszych grach. A wszystko będzie transmitowane przez znanych YouTuberów oraz Twitch streamerów. Lista i linki do tych kont. - xSyoss: https://www.twitch.tv/xsyoss (to będę oglądał) - Mathia: https://www.twitch.tv/mathia - KaosApe: https://www.twitch.tv/kaosape - Grackly: https://www.twitch.tv/Grackly - Shaquille Polak: https://www.youtube.com/user/SjaakPlays - Ibiza: https://www.twitch.tv/ibiza - Achterklap: https://www.youtube.com/user/ErginTv - Koolein: https://www.youtube.com/user/KOOLEIN - MistaTV: https://www.twitch.tv/Mista - Judgejustified: https://www.twitch.tv/judgejustified
 13. Wszystkie mecze pierwszej rundy muszą się odbyć do mniej więcej 20 stycznia. Nie przewidujemy wydłużenia czasu trwania pierwszej rundy, ponieważ jeszcze przed nami są rewanże. Jeżeli do tego czasu nie będzie ustalonych konkretnych terminów meczów, anulujemy je. Pamiętajcie, że można grać poza terminarzem. Jak złapiecie aktywnego sędziego na steam oraz jakiś inny team - możecie zagrać. @Ogen Dogen @Faker196 @cajmert @Fatal1ty @Isabela. @ZiX @`ReDvEiN @SpeeDu` @MarCysia @SpontaN @Grypsiu @shifersky @Galras @Bakeer @BKSRAFI @DominikS. @MedioN|| @Zbys @Blancik94 @fors @Brzoza @`Szymon #1 @MKG @FanaTyK Tsw @ZyletA
 14. Two Friends

  Dogadajcie się na steam, dajcie znać tutaj jak ustalicie termin. Czas do planowanego końca trwania pierwszej rundy.
 15. Vixiak Was wita ;)

  Siema
 16. Two Friends

  niedziela nam odpada
 17. Tamten Rok 2016 24 Grudnia był dla mnie zarąbiście wyjątkowym dniem dlatego że w tamte święta przyjechała Ciotka z Niemiec której 5 lat nie widziałem itp itd.. Ale najlepsze było to że zapomniałem bo moja pamięć jest irytująco głupia że jest POST i w Boże narodzenie się nie je mięsa a ja odwaliłem kawał z braciakiem i zamówiliśmy kebaba z ostrym sosem w bułce z baraniną, bo bar z kebabem był otwarty przez turków u mnie w mieście, tak więc to było największą głupotą, której nigdy nie zapomnę .
 18. Two Friends

  Niedziela jest u mnie niepewna. Mogę być, ale też mogę gdzieś wyjechać ;d
 19. Steam (Linux Ubuntu)

  Zamień tylko aktualne linki wstaw zdjęcia Poradnik bardzo przydatny, kiedyś używałem Ubuntu i raz szukałem ss'ów (zmarnowane pół dnia) xD Leci Plusik+
 20. Vixiak Was wita ;)

  Nie prawda
 21. Steam (Linux Ubuntu)

  Wrzuć te screeny na jakiś normalny hosting np. imgur.com
 22. Avatar

  Rodzaj pracy: Avatar steam Rozmiary: wymiary steam Tematyka: coś związanego z koszykówka Kolorystyka: barwy ciemne Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): .jpg Napis: L1kers Swoje materiały: Dodatkowe info: --- Płatne/Darmowe: darmowe
 23. Two Friends

  jeszcze sędziowie, @HeLoN @ZuruBVB @Pogrom.!
 24. Two Friends

  @BKSRAFI @Bakeer Niedziela 18:00 pasuje?
 25. Steam (Linux Ubuntu)

  Dzisiaj postaram wam wytłumaczyć jak znaleźć pliki i katalogi cs 1.6 (Steam oraz NonSteam) na systemie operacyjnym Linux Ubuntu oraz jak odpalić steam za pomocą terminalu. 1. Zajmiemy się teraz odnalezieniem plików i katalogów cs 1.6 na Steam. - Wchodzimy w "Pliki" http://www63.zippyshare.com/v/8mzcRtJj/file.html - Następnie w "Katalog Domowy" http://www111.zippyshare.com/v/eFkBPcAR/file.html Przed wciśnięciem CTRL+H folder wygląda tak: http://www100.zippyshare.com/v/3hWg0621/file.html A po wciśnięciu CTRL+H folder wygląda tak: http://www102.zippyshare.com/v/rD1tk9UY/file.html Jak można zauważyć pojawiło się więcej plików i folderów. - Szukamy folderu ".steam" http://www53.zippyshare.com/v/rvJq9nDq/file.html - Następnie szukamy folderu "steam" (TYM RAZEM BEZ KROPKI Z PRZODU!!) http://www113.zippyshare.com/v/8mQt6tCx/file.html - Dalej szukamy folderu "steamapps" http://www10.zippyshare.com/v/RqpEsjqw/file.html - Przechodząc dalej szukamy folderu "common" http://www50.zippyshare.com/v/B4v4Fdr2/file.html - Dalej jest tylko jeden folder "Half-Life" I jesteśmy w głównych folderach cs 1.6 http://www26.zippyshare.com/v/Oah643x1/file.html W tych folderach możemy znaleźć swoje ssy które zrobił nam admin. Wrzucić demko by je obejrzeć, zmienić spray i wiele różnych. Dla mniej kumatych dodaję ścieżkę: http://www99.zippyshare.com/v/Ym3ZC1fF/file.html (MIĘDZY "Katologiem Domowym" a ".steam" TRZEBA WCISNĄĆ CTRL + H!!!!) 2. Dobra to teraz przejdziemy do odnalezienia plików i katalogów cs 1.6 NonSteam. - Wchodzimy w "Pliki" http://www63.zippyshare.com/v/8mzcRtJj/file.html - Następnie w "Katalog Domowy" http://www111.zippyshare.com/v/eFkBPcAR/file.html Przed wciśnięciem CTRL+H folder wygląda tak: http://www100.zippyshare.com/v/3hWg0621/file.html A po wciśnięciu CTRL+H folder wygląda tak: http://www102.zippyshare.com/v/rD1tk9UY/file.html Jak można zauważyć pojawiło się więcej plików i folderów. - Szukamy LUPY: http://www94.zippyshare.com/v/wvbkUKk3/file.html -Wpisujemy "Program Files" : http://www54.zippyshare.com/v/DgKuAyQZ/file.html Niektórzy mogą mieć pare folderów Program Files ale to nic nie szkodzi zawsze pierwszy folder jest prawidłowy. - I jesteśmy w folderze tym gdzie mamy zainstalowane wszystkie gry przez internet na przykładnie u mnie jest cs 1.6: http://www41.zippyshare.com/v/kQGsElbj/file.html 3. Dobra jak już zakończyliśmy temat szukania plików i katalogów to przejdziemy do odpalenia Steama za pomocą terminala. - Wchodzimy w konsole (terminal) po wcześniejszym zainstalowaniu jej przez "Centrum oprogramowania Ubuntu": http://www47.zippyshare.com/v/5G15vjFU/file.html - Wpisujemy komendę "steam" albo "open steam" po czym wyświetla nam się komunikat i otwiera się steam: http://www3.zippyshare.com/v/h94e5I4f/file.html Mam nadzieję że pomogłem dla świeżych użytkowników systemu Linux.
 26. Two Friends

  W niedziele o 20:30 mamy mecz z TMC, Galras wraca wczesniej do domu. Możemy dokotłować do tego jeszcze jakies mecze od 18 np jesli komus pasuje. @`ReDvEiN @SpontaN z wami mam mecze przełożone, pasuje wam ?
 27. Vixiak Was wita ;)

  Siema
 1. Load more activity

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice